Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha elsős gyerekektek éjszaka...

Ha elsős gyerekektek éjszaka egyszer hányna ( valószínű sok édesség evés is benne van) másnap reggel menne iskolába? Nem lenne láz, nem fájna semmilye.

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 23:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha reggel kutya baja nem lenne, kipihente magát, tud reggelizni, jó a kedve, stb, akkor simán vinném, de szólnék az osztályfőnöknek, hogy mi történt, figyeljen, hívjon, ha baj van.

Gondolom azzal sem tartod otthon, ha este 1x megy a hasa, de utána semmi baja nincs.


Nem hányás, de kruppos éjjel után vittem már többször is. Ilyenkor szóltam, hogy kapott reggel gyógyszert, kell neki délben is, kértem, hogy ne engedjék nagyon szaladgálni és ennyi.

2018. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, ha semmi baja megy suliba
2018. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!