Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 éves lányom nagyon gyakran...

7 éves lányom nagyon gyakran herpeszes, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Itthon külön evőeszközei vannak ,külön pohara mindig gondosan elmosva.mar kiprobáltunk sokféle kenőcsöt ,elmúlik neki kb egy hét alatt,aztán 2-3 hét és megint előjön.lehet ez valami betegség előjele is?
2018. okt. 23. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, imminerősítés kellene. Én már óvodában herpeszes voltam és azóta is hajlamos vagyok rá, bizonyos időközönként kijön. Semmi rejtett betegségem nincs és hasonlók. Egyszerűen ilyen típus vagyok. Úgy látom a lányod is ilyen lesz. Kellemetlen, de nagy baja szerintem nincs és nem is lesz. Beteges voltam én is, többet voltam otthon mint bölcsibe. (kb 1 hét bent, 2-3 hét otthon). Persze mindenféleképpen jó hogy ki akarod vizsgáltatni, tedd is, hiszen mindenki más. Én csak azért írtam le neked hogy ne aggódd túl, vannak ilyen gyerekek. Nekem felnőtt koromra is megmaradt, de mostanra viszont évent egyszer vagyok beteg, van hogy az az egy alkalom is kimarad. Viszont ha más után iszok véletlen, vagy stresszesebb vagyok, vagy ha már rég volt herpeszem, akkor kijön. Sajnos ez ilyen. Nekem a Richtofit kenőcs vált be. Próbáltam a Zoviraxot, Telvirant etc. Annyi hogy mikor még az elején van és ha érzi, tud szólni hogy ki fog jönni, akkor kezdjétek el kenni. Sokszor elkapom és végül nem jön ki teljesen. Persze nem mindig sikerül. Jó egészséget Nektek!
2018. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

7 vagyok gőzöm sincs mi volt a lepontozás oka, de ti biztos okosabbak vagytok és nagy tudásúak herpesz terén vki tanácsot ad és ha nem tetszik máris nem hasznos a válasz.


gratulálni tudok.

2018. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lizin + C a legjobb, ha kijön, egyébként pedig az immunrendszer erősítése (D3 vitamint érdemes szedni). Saját + férjem tapasztalata.
2018. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!