Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Neisvac oltást mikor kell...

Neisvac oltást mikor kell ismételni a mostani protokoll szerint?

Figyelt kérdés
2013-ban született a fiam, 1 évesen kapott egyet. Akkor az volt, hogy 1 éves kor után csak 1 kell. Aztán majd később évek múlva az ismétlő. Védőnő nem igazán tudja, gyerekorvos nincs, csak felnőtt háziorvos.
2018. okt. 25. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi így kaptuk: 3 és 5 hónaposan, és most 1 évesen, bár az oltási protokollba 18 hónap volt a 3. oltás időpontja- a védőnőtől kapott papír szerint.
2018. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, utólag éetelmeztem a kèrdésed. Ebben az esetben nem tudom, próbálj más gyerekorvost keresni, akár telefonon. A mi papírunkban nem volt, hogy később ismételni kell, úgy értem évek múlva.
2018. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az rémlik, hogy ha egy év felett kapja, akkor 5 év múlva kell egy ismétlő.
2018. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Védőnő is azt mondta, hogy nagyjából 5 évenként érdemes ismételni az oltásokat nagy általánosságban.
2018. okt. 25. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az van kiírva a rendelőben hogy 5 év múlva kell ismétlő a jelenlegi protokoll szerint. Pont tegnap olvastam.
2018. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor 1 év múlva oltás
2018. okt. 25. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!