Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Koszmó a baba fején. Kezelés?

Koszmó a baba fején. Kezelés?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék jövő hétig várni hogy tudjak beszélni a védőnővel. Van itthon Nivea baba olaj ha ezt teszek vattára, bedörzsölöm a koszmós részre, rá cérnasapka, várok fél órát, babafésűvel kifésülöm majd fürdetőkrémmel megmosom a haját az úgy jó lesz? Mindegy merre fésülöm ki?
2018. okt. 31. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Be csak a koszmósat

A teljes hakas fejbőrt

Meg fogsz lepődni


Babakefével vagy puha fogkefével ha a hajhossz engedi körkörösen szedd le

Le fogja dobni


Hetente ismételd meg


Nálunk 3 szor kellett és kop-kop nem jött visssza

2018. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk ez az olajos dörzsölgetés sz*rt sem ért, pedig többedik alkalommal már nem óvatoskodtam... a Babé koszmó elleni samponja szépen leszedte 4-5 hajmosás alatt.
2018. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor elég hetente egyszer mosni? Miért kell a teljes fejbőrt? Hogy máshol se jelenjen meg? Fürdetőkrém leviszi a baba olajat? (nem szeretném ha nagyon olajos maradna a babám haja)
2018. okt. 31. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Babé koszmó elleni sampon a tuti!
2018. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld meg esetleg először az olajos módszert, ha nem túlságosan koszmós. Ha nem, sokan dicsérik a Babét, a kórházban is ajánlották. Az én babámnak elég volt az olaj, viszont én utána normál babafürdetővel mostam ki az olajat a hajából. A fürdetőkrém szerintem nem viszi ki.
2018. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia

Nekunk semmiféle koszmó elleni készítmény nem vált be. Pedig nem sok volt a fiam fején.

Pont tegnap raktam rá utoljára olajat.

Olivaolajjal bekenem 1 órával fürdetés előtt, kicsit megkaoaraszom meg koszmofesuvel atfesulom aztán lemosó az olajat.

4x csináltuk meg, mert nem szabad sokat leszedni egyszerre. Kidorzsolod a fejbőrt stb. Több alkalom, mire lejon.mi 2 hónapig veszodtunk mire kaptam az Olivaolajas tippet. De sima étolaj is jó és nem kell sok egyáltalán.

2018. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
A fiamnál a Babé semmit sem használt, csak ez az olajos módszer, amit te is írtál. A lányomnál már nem is vettem Babét, 1x olajoztam, azóta nincs koszmó. Nekem nagyon nehéz volt kimosni az olajat a hajukból, bár mindkettőnek extra hosszú haja volt.
2018. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!