Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 24 sikertelen ciklus után van...

24 sikertelen ciklus után van még esély, hogy spontán -kezelés nélkül- jön a baba?

Figyelt kérdés

Elkezdtük tavaly a kivizsgálásokat, de annyira elhúzódtak, hogy most már a kezelést kellett volna kezdeni, erre közölték, hogy a legkorábbi eredményeim már elévültek, és meg kell ismételni a vizsgálatokat. Kezdhetünk mindent elölről.

Közben esélytelen, hogy esetleg összejöjjön a baba? Ilyen hosszú idő után biztosan nagyobb probléma áll fenn, ami kezelést igényelne? Vagy van azért valami remény?

32N


2018. okt. 18. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk 6 év után sikerült az első baba, mindenféle beavatkozás nélkül. 😊
2018. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amit eddig próbáltunk: mértem a hőmet néhány hónapon keresztül, ovu tesztet is használtam, így biztos, hogy mindig jól időzítettünk. Szedünk mindketten vitaminokat, férjem emellé Maca-t is, én pedig barátcserjét. Ezenkívül próbáltuk a Pre-Seed-et is.
2018. okt. 18. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mit mutatnak a vizsgálatok. Miért húzódtak el ennyire? Valami különlegesebb vizsgálat is történt?
2018. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mit mutattak a vizsgálatok mi a baj? Milyen kezelést kellett volna már kezdeni?
2018. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értelek. Kiemeled a kérdést, de nem válaszolsz a kérdéseinkre. 0 információt adsz meg, így hogyan tudnánk segíteni?
2018. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Férjem eredménye nem túl jó. Kb. 5M életképes spermája van. Nekem meg egy enyhe pajzsmirigy alulműkõdésem (TSH:2.22), de az orvos csak legyint rá. Pedig szerintem kezelni kellene.

Van valami természetes megoldás, vitaminok vagy gyógynövények, amíg nem kapok rá gyógyszert? (Ha egyáltalán kapok..)

2018. okt. 23. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szorgalmaznám a vizsgálatok mielőbbi újrakezdését, ha szükséges akkor másik intézményben, másik orvosnál. Nem hiszem hogy érdemes a csodában, alternatív módszerekben bízni, inkább orvosi segítség kellene, minél gyorsabban és minél hatékonyabban. Nem vagytok lekésve semmiről, összejöhet spontán is persze, de sokat erre már ne várjatok.
2018. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos ilyen alacsony spermaszámmal nagoyn nagyon nehéz természetes úton teherbeesni. Kapott rá valami gyógyszert? Vagy kiderítették mitől van ?
2018. okt. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vitaminokat ajánlottak neki, az okát nem derítették ki. De először 600 ezer volt a spermaszám, 3 hónap múlva már 5M. Most meg csak húzzák az időt. Nekem az új eredményeim:


3. cn:


FSH 6,7

LH 3,1

Ösztradiol 151


21. cn:

Progeszteron: 45.4

2019. jan. 1. 23:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Aviva torna mindkettotoknek es orvosi kezeles.
2019. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!