Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lila szaj, hideg kezek es...

Lila szaj, hideg kezek es ellilult kormok,35C fokos ho. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Egy 2 eves amugy egeszseges gyerekrol van szo. Az ovonok modtak hogy ilyen tuneteket produkal, meg azt is hogy kedvtelen, amire en azt mondom , hogy normalis egy 2 evesnel aki reggel 5 kor kel fel es reggel 10 utan mar aludna de nem tud mert oviban van es ott kotott program van.

Nem mondom azt eszrevettem hogy a keze van amikor hideg de nem lila ... most enterocolitis-e volt/van (gyomor belhurut), amit ugyancsak az oviban szedett ossze.

Lehet hogy ezek meg mindig ennek a betegsegnek a jelei ?

A tobbit nem produkalja , hanyast, hasmenest szoval gyogyltnak szamit


2018. nov. 13. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez keringesi problemara utal. Testhőt hol mérted?
2018. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem en mertem , hanem az oviba, honaljba
2018. nov. 13. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Vidd el gyerekkardiológushoz. Ez cianózis, amiről beszélsz.
2018. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívproblémára utal. Kardiológus tudja majd az ekg és uh után megmondani mi okozza. Menjetek be az ügyeletre szerintem, vagy legalábbis hívjátok fel és kérdezzetek meg hogy várhat e holnapig a vizsgálat.
2018. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen óvodás?

Hívd az ügyeletet, ha még mindig lila a körme!

2018. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez cianózis. Ügyeleten mit mondtak???
2018. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bolcsiben van , csak mi mondjuk ovinak.

En nem lattam otthon rajta ilyen tuneteket ugyhogy surgossegin sem voltam vele meg amugy sincs szo rohamrol vagy valami ilyesmirol hogy azonnal orvoshoz kellene vinni. A bolcsiben is csak delutan szoltak amikor mentek a gyerekert , nem amikor eppen lila volt. Anyosom allitja hogy latta ilyen allapotban amikor o vigyazott ra de akkor is hideg volt a hazban mert nem volt futes.

2018. nov. 14. 14:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Nehogy mar szivbetegsege legyen egy tok egeszseges gyereknek... meg orokolni sem tudna mert nincs kitol , a cianozist pedig kellett volna lassak a vizsgalatok soran amikor meg pocaklako volt .
2018. nov. 14. 14:29
 9/10 A kérdező kommentje:
En valamilyen keringesi problemara gondolok ami szerintem nem is problema csak vekonyak az erei , de ma megyek vele az orvoshoz is
2018. nov. 14. 14:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy valoszinuleg fazott. A szivhang jo
2018. nov. 15. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!