Simo Nora kérdése:

Sziv zorej. Kell aggodnom?

Figyelt kérdés
4 honapos kislanyomnap a gyerek orvos tegnap sziv zorejt allapitott meg, es tovabb kuldott gyerek kardiologushoz sziv ultrahangra, azt mondta nem veszes de azert vizsgaltassuk meg, hogy kizarjunk mindent. Mennyire kell aggodnom? Szules utan nem hallotak nala semmit, semmi tunetunk egyeb nincs. Valakinek tapasztalat? Lehet teljesrn artalmatlan dolog is?
2018. nov. 24. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak annyira kell aggódnod, hogy ez teljesen fiziológiás, minden második gyereknél hallható. Kinövik.
2018. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

kisfiamnak szuletese ota van.

most 10 eves,par hete kuldtek el alaposabb kivizsgalasra mert meg nem mult el.

de szerencsere semmi baja.a normal kategoriaba sorolta a kardiologus.

2018. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Rengeteg gyereknél van ez, sőt, nekem felnőttként is olykor hallanak. Nálunk is volt teljes körű kivizsgálás, mind a kisfiam, mind én teljesen egészségesek vagyunk.

Emiatt nem kell aggódni. Nem is emlékszem olyan kisgyerekre a családunkban, akinél legalább egyszer ne hallottak volna szívzörejt. Mindegyik gyerkőc egészséges.

2018. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem is ez volt, azt mondta a doki akkor anyumnak hogy kinövöm. Azt hiszem 16 évesen kellett vele utoljára elmennem vizsgálatra és ott meg is állapították hogy már nincs :D
2018. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak is van. Voltunk is kardiológián, nem találtak semmi gondot. 3 évesen megint el kellett vinnünk, volt megint szív uh, semmi gond, azt írták ártalmatlan szívzörej.
2018. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, kicsit megnyugodtam, remeljuk nalunk is artalmatlan dokogrol van szo.
2018. nov. 25. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!