Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Arra lennek kivancsi hogy...

Arra lennek kivancsi hogy amikor megszuletik a baba hany oltast kell kapnia?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, a vedonom meg ezeket nem igazan mondta el es mar csak jovore fogok menni hozza. Ezert kerdeznem toletek hogy mikor megszuletik mennyi idosen kapja az oltasokat,mennyit, es mi ellen? Melyek a kotelezoek,es hogy ezek mennyibe kerulnek (ha kerul) sajnos meg tapasztalatlan vagyok,koszonom szepen

#baba #kotelezol
2018. dec. 10. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Google.hu


Oltási naptár

vagy

Oltási rend

2018. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 koszi a nagy semmit :) ez az oldal pont az ilyen embereknek valo, kis segitokesz. Csak tudod a google egyik oldalan ezt a masik oldalan azt irja. De hagyjuk.
2018. dec. 10. 08:12
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

A védőnő a megfelelő időben tájékoztat

Kapsz is írásban, alá kell írni, hogy átvetted



Egyébként gugli


Januárban változik amugy

2018. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy itt mennyi segitokesz anyuka van :) en most lettem volna ra kivancsi nem jovore, es elvileg ez egy kerdezos oldal ahol barmit lehet kerdezni. Azert ha a gyereked valamit kerdez remelem nem az a valaszod hogy gugli! Szegeny gyerek(ek)
2018. dec. 10. 08:20
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Mivel az oltási rend változhat, a védőnő tud a megfelelő időben tájékoztatni.

Hiába írjuk le, hogy a mi gyerekeink mit és mikor kaptak, lehet, hogy rád egész más szabályok vonatkoznak majd, hiszen még csak 18 hetes vagy.

Ne érezd bantasnak ezt, a védőnő és a gyerekorvos mindenről időben fog tájékoztatni.

2018. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Születése után a kórházban csak TBC ellen kap. A többi kötelező 2, 3, 4, 12, 15 és 18 hónapos korban. Kombinált oltások, sokféle betegség ellen de azt kétlem, hogy valaki fejből fel tudná most sorolni. A 15 hónapos az a rózsahimlő, mumpsz és kanyaró, a többi az összesen 2 oltás, több részletük van és ilyen súlyos betegségek ellen védenek, mint pl torokgyík. A kötelező oltások ingyenesek, a választhatóaknak változó áruk van, van amelyik receptre aprópénz, más meg egy vagyon.
2018. dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*tényleg változni fog, szóval kisegítve nem vagy a válaszommal, de nyugi, státuszvizsgálatok is lesznek, 1 oltásról se fog lemaradni a babád!
2018. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso, nem erzem bantasnak nem ez a baj hogy valtozhat csak kivancsi lettem volna hogy most az anyukak hogyan vittek a babat. Igen siman valtozhat errol tudni fogok de ezt is tudni szerettem volna. Es attol meg legalabb azt le irhattak volna hogy mire kapja a baba mert az nem hinnem hogy valtozna ha eddig nem valtozott. De egy kerdezos oldalon mindenki valasza az hogy gugli, es ok elvileg edesanyak.
2018. dec. 10. 08:26
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolso elottinek szantam az ezelotti valaszomat. Neked utolso nagyon koszonom, valtozhat persze csak annyit szerettem volna hogy egy kis gozom legyen rola es utana tudjak nezni az ilyen betegsegeken, te vagy az egyetlen aki segiteni probalt koszonom
2018. dec. 10. 08:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban TBC, utána 3x ismétléssel Diperte oltás és prevenar13. Én eddig vagyok most képben.


Választható a rota vírus elleni illetve a menongococcus B és c elleni.

2018. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!