Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezektol a fajasoktol mar...

Ezektol a fajasoktol mar elkepzelheto hogy hetvegen megszuletik a baba?

Figyelt kérdés

40 hetet betoltottem, nyakdugo meg benn van. A heten mar 4 alkalommal ereztem egesz hasamban eros fajast es kemenyedest. 3 alkalommal tobb oraig, a tegnapi fajas pedig egesz delutan tartott, plussz mar a derekam is fajt kicsit mindket oldalon.

De mindemellett vasarnap delutantol vannak napkozbeni rovid fajasok is, es a baba is nagyon sokat mocorog.



2016. szept. 10. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezek a fájások szépen összerendeződnek 5 percesekre akkor valószínű jön a baba😊.De az is lehet,hogy egyszer csak elfolyik a magzatvíz.Ennyi idősen már bármikor indulhat😊
2016. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már akármi történtet. Nem tudom neked volt amnioszkópiás vizsgálat mert amikor nekem ezt megcsinálták a 40 héten este telkeztem barnázni reggelre meg szivárgott a magzatvíz délután már babáztam.
2016. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
40 hetes 1 naposan voltam korhazban nst n meg uh on, de nem voltam amnioszkopias vizsgalaton. Az nst t sem neztek volna, ha nem mondom hogy 2 szer nagyon fajt az egesz hasam, nem is rovid ideig. Ra most egy hetre kaptam uj idopontot, nemtudom mi lesz.
2016. szept. 11. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!