Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Maltofer cseppekkel mi a...

Maltofer cseppekkel mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Kisfiam kapta mert vashiányos. Bár vérvétel nem volt csak a doki szerint rettentő sápadt én pedig vegetáriánus vagyok és csak anyatejes a baba.

3,5 hós 2,5kg született és most 5,3kg szóval szépen hízik. 1 hétig napi 1x5 csepp utána hozzátáplálásig 2x5 csepp. Nem lesz túl nagy étvágya a vastól? Illetve székrekedése? Eddig elég sokat napi 2-3 kakilt ezt is teljesen megfoghatja? Plusz lehet pocak fájás is, mert olyan jó hogy épp most lett vége...


Nálatok mi volt a tapasztalat?


2019. jan. 18. 05:13
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem járnék olyan dokihoz aki labor nélkül vasat ad.

Az enyémnek olyan hasmenése vllt a maltofertő, hogy csak na.

2019. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
35 hetes kismama vagyok és én is Maltofert szedek. Nekem hasmenést okoz. Előzetes vérvizsgálat előtt szerintem nem kellett volna felírnia. Én mindenképpen kérnék előtte egy vizsgálatot,mert lehet semmi baja a babának ilyen téren.
2019. jan. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk vérvizsgálat alapján írták fel a piciknek (koraszülöttek voltak, vashianyosak). Már a kórházban kapták (az egyikük vért is kapott). 8 hónapos korukig kellett adni nekik. Nem volt nagy étvágyuk tőle, se hasmenés, se székrekedés. Az egyikük hasfájós volt az első 2 hónapban, de az inkább a klasszikus kólikás hasfájás volt.
2019. jan. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!