Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Veres orrvaladek mitol lehet?

Veres orrvaladek mitol lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok kislányom 2 eves nagyon gyakran beteg sajnos mar december vege ota egyfolytaban náthás es 2 szer mar a fulere ment a nátha januárban 2 hetet volt jol utana most ujra nathas es szerintem megint a füle..ma delutan lesz a fül orr gegesz ..es mindjart jon hozza a doktornő

Nagyon fulfajos mar 2x korhazban is voltunk a füle miatt azt mondta k örökölte valoszinu mert az apukajanak mindketto testvere ilyen fulfajos volt...borzasztó :(

Most ugye mint mondtam jobban volt 2 hetet aztan en nathas lettem es elkata persze lazas volt , köhög, nagyon náthás...

Most ket napja mar nem lazas remelem nem os lesz

Tegnap este vettem eszre hogy folyik a füléből es ma felhívtam a doktornot aztmondta hogy megnézi de utana vigyem be a ful orr gegeszetre de ma delutan van...

Es egyebkent azert irok mert mar nagyon kétségbe vagyok esve tegnap delutan vettem eszre eloszor, hogy mikor meg töröltem az orrat nagyon kicsit veres volt de mikor szivattam akkor nem

Es ma mikor hapcizott reggel akkor ilyen veres váladék jott ki az orrabol...mindenkepp megutatom a doktornonek el is tettem ezt a zsepit..

De szerintetek mitol lehet ez? Volt valaki hasonlo helyzetben?

Nagyon felek mar, hogy ennyit betegeskedik ez sem normalis :( es most ez a veres orrvaladek :(



#betegség #vér #nátha #orrváladék #középfügyulladás
2019. febr. 5. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Erősen tüsszentett és megrepedt neki valami kis ér az orrába.Náthásan,nátha után ez előfordul nem csak gyerekeknél még felnőtteknél is.

Próbálj erősíteni az immunrendszerén.Egyen sok zöldséget,gyümölcsöt, adj neki vitamint legyetek sokat levegőn.Hátha segít.

2019. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordul, pláne ha ilyen gyakran beteg. Megpattant egy kis ér az orrában. Gyakori orrfújásnál, irritált nyálkahártya esetén ez nem meglepő.

Tegyél párásítót a szobájába, az kicsit segít, de elmúlni teljesen akkor fog, ha már nem beteg.

2019. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 5. 22:38
 4/4 anonim válasza:
37%
Nekem 3 hónapja a torkom fáj mégse tudják mi a baj. Magyarországon meglehet halni, olyan az ellátás.
2019. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!