Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 10 hónapos babám súlya 2...

10 hónapos babám súlya 2 hónapja stagnál. Tejfehérje allergia lehet?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk és itt nem igazán foglalkoznak a babákkal úgy mint otthon. Mi tevő legyek? 8 hónaposan is 8 kg volt. És most 10 hónaposan is.

Kb 2 hónapja kezdtem a tejtermékeket bevezetni. A széklete is több mint anno. Napi 3-4 és mindig laza.

Más tünet nincs. Ez lehet tejfehérje allergia?



2019. márc. 10. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem gyarapodik a súlya, mert napi többször kakil, ráadásul hígat. A folyadékbevitelre mindenképp figyelj! És igen, lehetséges! 8 és 10 hónapos kor között mindenképp kellett volna, hogy hízzon, valami nem stimmel. Vidd orvoshoz. A lányom, aki most 27 éves, emlékszem egy évesen volt 9,1 kiló. Szóval nem a súlyával van a baj, hanem azzal, hogy nem gyarapodik.
2019. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a probléma. 6 hónapos korától, ahogy 2es tápszerre váltottunk szinte alig evett és alig hizott. Volt,hogy 2 hónapig semmit, majd influenzás lett és fogyott is. Szintén többször volt széklete és több, vizesebb. Orvos nem foglalkozott vele, engem nézett hülyének. Laktózmentes tápszerre váltottam, azóta megszűntek a problémák, eszik-hízik a lányom.
2019. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!