Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Erős hajhullás mitől lehet?

Erős hajhullás mitől lehet?

Figyelt kérdés

A kislányom másfél éves.Pénteken lázas lett.3 napig 39.5 c ig is felment.Nurofennel csillapítottam.Tegnap este óta már nincs láza.Orvossal is beszéltem,aki azt mondta nem kell bemennünk ha már nem lázas.Most este viszont mikor fürdettem,rengeteg haja kijött.A kezemben maradt rengeteg szál ahogy mostam.Tiszta ideg vagyok.Most is ahogy végig simítom pár szál még mindig a kezembe marad.Mi lehet ez?Lehet a vírus vagy a láz miatt?Ha ez fennáll még 1-2 napig viszem dokihoz.De addig is.Valakivel volt ilyen?

Bocsi ha össze vissza írtam csak nagyon izgulok.



2019. ápr. 8. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemben sajnos nem tudok valaszolni,de megkérdezhetem,h voltál-e orvosnal a kislanyoddal? Es,h kiderült-e vmi?
2019. ápr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!