Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Erős hajhullás mitől lehet?

A kislányom másfél éves.Pénteken lázas lett.3 napig 39.5 c ig is felment.Nurofennel csillapítottam.Tegnap este óta már nincs láza.Orvossal is beszéltem,aki azt mondta nem kell bemennünk ha már nem lázas.Most este viszont mikor fürdettem,rengeteg haja kijött.A kezemben maradt rengeteg szál ahogy mostam.Tiszta ideg vagyok.Most is ahogy végig simítom pár szál még mindig a kezembe marad.Mi lehet ez?Lehet a vírus vagy a láz miatt?Ha ez fennáll még 1-2 napig viszem dokihoz.De addig is.Valakivel volt ilyen?

Bocsi ha össze vissza írtam csak nagyon izgulok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, hajhullàs, láz, vírus, baba, betegség, fertőzés, orvos, vérvétel

ápr. 8. 21:24  Privát üzenet  

A válasz
Érdemben sajnos nem tudok valaszolni,de megkérdezhetem,h voltál-e orvosnal a kislanyoddal? Es,h kiderült-e vmi?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 23. 06:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hajhullás szoptatás alatt?
Kislányom haja hátul elkopott. Nem sokat van háton, szinte csak éjjel, napközben hasra teszem. Ami alatta nő, az már az új haj lehet? Vagy teljesen el fog kopaszodni? Én azt...
Szülés után 11 hónappal még mindig marokszám hullik a hajam ez még normális vagy már orvosért kiált? Illetve milyen orvoshoz kell menni ilyenkor?
Lehet köze a hajhullásnak a teherbeeséshez?
Lányos anyukák! Van egy 20 hós lányom és egy ideje észrevettem, hogy mindenhol ott a haja, vállán, cumisüvegre tekeredve, ha megsimogatom kb mindig a kezemben marad 1-1 szál. Ez mennyire normális?
Hajhullás szoptatás miatt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!