Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hányt a másfél éves kisfiam,...

Hányt a másfél éves kisfiam, mitől lehet? Mennyire súlyos? Lehet agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Holnap viszem orvoshoz, Husvet volt, ezert nem tudtam előbb vinni. 3 napja hányik, nem sokszor, nincs hasmenése, sem láza. Hányást megelőzően az ágyon ugrált és leesett, beütötte a fejét. Enyhe agyrázkódásra gyanakszom, ugy veszi a levegőt, mintha teli lenne az orra, nehezen tud tőle aludni, mintha náthás lenne, de szivom neki és szinte semmi nem jön ki. Egy napig nem hányt és most megint. Étvágyával sincs baj. Holnap megyünk orvoshoz, de addig is hátha kicsit megnyugtat valaki... és közérzete is ugyanolyan.

2019. ápr. 23. 22:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
20as és szerinted az orvos fel fogja venni a telefont ünnepnapon? Elárulom, erre minimális az esély. Én védőnő vagyok, és igen, nincs kompetenciánk ilyenről dönteni, főleg látatlanul. Én is bevittem a sajátom mikor leesett az ágyról hogy megnyugodjunk. Telefonban a gyerekorvos is max annyit mondhat hogy vigye be a kórházba megnézetni.
2019. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Na,mit mondott a doki??
2019. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

20-as vagyok. Én ezt nem értem. Ünnepnapon a védőnő sincs alapvetően szolgálatban, még annyira sem, mint az orvos. Azt megértem, hogy egyikkel közvetlenebb a viszony, mint a másikkal, de ennyi szól csak a védőnő felhívása mellett. Édesanyám orvos, nem volt különbség hétköznap, hétvége és ünnepnap között, felvette mindig a telefont.


Másrészt épp az a jó, hogy az orvos ilyen esetben azt tanácsolja, hogy azonnal ügyelet. Mert az ő szavának súly a van, legalább komolyan veszi az anyuka. De a mi orvosunk például kisebb (nem fejet ért) sérüléseknél simán felajánlja azt is, hogy vigyük el a gyereket a lakására, és megnézi ő, oké, én kisvárosban élek, itt más egy kicsit a helyzet. Nagyobb városban viszont van orvosi ügyelet.


Ráadásul a kérdező kedden sem hívott fel orvost. Kedden ügyvédnél volt, aztán kiírt egy kérdést a gyakorira.


De mindegy, mindneki hibázik, és ha elolvasta a váalszokat, biztosan tanult belőle. Remélem, nem komolya abaj.

2019. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Igen utolsó mindenki hibázik,de ez a felfogás nem az ilyen szitukra értendő.

Mi van ha elég 1 ilyen hiba?!

2019. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
Én sajnos úgy sejtem, valami baj lehet, mert a kérdező nagyon eltűnt. :-(
2019. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon reméljük nincs baj,csak felfogta,hogy mekkorát hibázott és most inkább eltűnik,mint leálljon magyarázkodni
2019. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!