Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha éppen hiánycikk a K-vitamin...

Ha éppen hiánycikk a K-vitamin akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3hetes. A kórházban megkapta de itthon már nem tudtam neki beadni mert országosan hiánycikk. Gyerekorvos nem mond semmit csak annyit hogy még nem kaptak hivatalos tájékoztatást ez ügyben és hogy helyettesítő sincs. Másnak van valami infója? Aggódom a babám miatt mert tudom hogy ezt fontos hogy kapja.

2019. jún. 17. 16:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Pesttől nem messze lakunk. Holnap megy fel a férjem újpestre ott is meg próbálja a gyógyszertárban hátha. Kb mindent meg próbáltam már semmi sikerrel.
2019. jún. 17. 19:16
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem muszaj Konakiont adni, sot... En Gal K2D3 fortet adtam es fogok a 2.-nal is kezdettol.
2019. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mikor a Bexsero oltást próbáltam beszerezni anno, megkerestem neten a potenciális gyógyszertárakat, és mindegyiket felhívtam, van-e náluk az oltásból. Mindenhol nagyon segítőkészek voltak.

Mielőtt a férjed elindulna, érdemes felhívni pár helyet, és megkérdezni, lehet-e náluk kapni egyáltalán.

2019. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!