Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tudnatok nekem segiteni? Beba...

Tudnatok nekem segiteni? Beba tapszertol mien lehet egy kis baba széklete? Nekem most jelenleg sötét zöld tőle ez normalis? Vagy esetleg mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked zöld vagy a babá ak? 😂 Amúgy vannak tápszerek, amiktől zöld lesz a babakaki, ez nem gond. 😊
2019. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is Beba HA starttól extrém büdös zöld széklete volt a kicsinek. A sima Bebától is zöld volt de nem annyira. Azt hiszem rá is írták a dobozra, higy zöld lehet a széklet. A hipp tápszer vált be nekünk inkább.
2019. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nusy83 ***** válasza:

Szia ne aggódj tök normális persze kérdezd meg a dokid , védônőd.

Mi is ettük kb 1hót ragacsos büdi sötétzöld volt a kaki és max napi 1-2 mi más miatt vàltottunk.

2019. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak neki sötétzöld...

melyik tápszer vált benektek?

és attol mien volt a széklete?

2019. júl. 17. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Bebával az volt a gond, hogy nem tűrt vele, sokszor túlette magát mert másfél-2 óránként addig sírt míg meg nem etettük és emiatt volt zöldes a széklete. Milumilra váltottuk, ezzel tűrősebb és kevesebb elég. Most már a gyerekitalát használjuk éjjelre.
2019. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2019. júl. 19. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!