Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-nap múlva (nem) várom ....

2-nap múlva (nem) várom . Különösebb "tünet" nincs csak annyi hogy sokat pisilek .1-2 nap volt görcsöm aztán egy nagy nyilallás bal petefèszkbe és azóta semmi mensi görcs . Mellem duzzadt sötét mellbimbó udvar fehér pöttyökkel . Baba?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Vagy igen vagy nem. Mi értelme van itt totózgatni? Ha két nap múlva nem jön meg, a harmadikon majd tesztelj, aztán kiderül, van e baba vagy nincs.
2019. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Lassan fel kellene venni a terhességi tünetek közé, hogy "kérdés kiírasa a GyKra".


Most mégis. Honnan a bánatból kellene megjósolnunk, hogy osztódik-e már benned a zigóta?


Várjál szépen 3 napot, és ha nem jön meg, tesztelj, mint mindenki más.

2019. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Lehet. Vagy menzesz. Nálam mindkét esetben voltak ezek.
2019. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez a mellbimbó udvar fehér pöttyökkel pl nekem úgy maradt a fiam születése után, vagyis kb 2,5 éve ilyen.

Én pl csütörtökre nem várom és pont azon gondolkodtam, hogy ha sikeres a hónapunk, akkor mennyire fura, hogy lassan 2 hete elindult valami, egy új élet, küzd azért, hogy megmaradhasson, kifejlődhessen, én meg marhára nem érzékelek belőle semmit 🤷🏻‍♀️ A terhesség legkönnyebb 2 hete 😊

2019. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónapban olyat produkál a szervezetem, hogy akár terhes is lehetnék, aztán nem. Eleinte én is írtam a kérdéseket, de már megúntam, mert a hányingertől, a szemérem test és bimbó sötétedéséig minden volt, méhszurka, hüvelybe sugárzó nyilalások, aztán semmi. 2 szer voltam terhes, tudom milyen terhesnek lenni, tudom milyen 14 hetesen elvetélni, átéltem sok dolgot, és mégsem tudom megmondani, hogy mikor sikerült. A beágyazódási vérzésnek hitt pecsételéseim is mindig mensi előjelei voltak … de majd most! Sok sikert neked is! Nehéz mondani, de nem szabad annyira odafigyelni, mert bezizzensz. Több, mint egy éve volt a vetélésem, eddig még nem jött össze. Tudom milyen nagyon akarni! Mindenkinek eljön a nap … bízni kell benne!
2019. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baba volt végül?
2020. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!