Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Januári bölcsi kezdés?

Januári bölcsi kezdés?

Figyelt kérdés

Két fiam közül a nagyobbik jövô szeptemberben kezdi az ovit. Ha úgy döntünk, hogy a kisebbiket beíratjuk bölcsibe, és felveszik, akkor muszáj vele is elkezdeni szeptemberben, igaz? Tehát nem lehet kitolni januárra? Ha feltételezzük, hogy tele vannak a bölcsik (nálunk igen).


Vagy ha visszamegyek dolgozni, akkor januárban beveszik?


2019. nov. 1. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy iskolás lesz jövőre, de én is el akarom tolni a kicsi bölcsikezdését januarra, igy követem, ha nem gond 😊
2019. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jövő júniusban (nálunk ekkor volt idén a hivatalos beiratkozás) beiratod bölcsibe, akkor tán október végéig el kell kezdened a beszoktatást. Bölcsinként változhat pár hónapot pluszba vagy mínuszba.... Ha nem iratod be, reménykedsz hogy lesz hely....

Én "szívtam" ezzel a rendszerrel, mert márciusi a lányom. Nem akartam 2 éves kora előtt bölcsibe adni, orvosi javaslat szerint tavasszal kezdjük...a város összes bölcsődéjében 1 férőhely volt akkor... pedig van pár bölcsőde a városban.

2019. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!