Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akik bölcsiben dolgoznak...

Akik bölcsiben dolgoznak kisgyermek nevelőkent azok manapság mennyit keresnek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 09:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

#7

Attól még a tanítóképzőhöz tartozik.

XY Tanítóképző főiskolai karának csecsemő és kisgyermeknevelő szaka. Általában így van.

2019. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

11!


Attól még Nem ad egyetemi végzettséget. Te tényleg felsőoktatásban tanulsz enyni esszel?

2019. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

1. Ki mondta, hogy én tanulok, és ha tanulok, akkor mit?

2. "Ma már minden olyan oktatási intézményt, amelyen többféle szakon különböző magasabb fokozatokat lehet szerezni, egyetemnek hívnak. A kisebb intézményeknek, amelyek csak alapképzést folytatnak, főiskola a nevük."

Mesterpedagógusokat nem alapképzésben képeznek.

2019. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

13!


Nem nézem a %-öt, azt hittem az 5. hozzászóló válaszolt, ő tanul.

Tok mindegy, hogy hol és mit tanul amúgy, egyetem vagy főiskola, kisgyermek nevelő egyetemi végzettség nincs. Emellett a kisgyermek nevelő a bölcsődében dolgozik, ami a tévedésekkel ellentétében nem oktatási, hanem szociális intézmény

2019. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat! Főiskolai csecsemő-és kisgyermeknevelő vagyok, magánban 90et kaptam. Államiban legalább bértábla szerint fizetnek.
2019. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%

Van alapképzés ami diplomát ad és és diplomás bért kap aki elvégzi és elhelyezkedik benne!

Továbbá van felsőfokú egyetemi-főiskolai képzés ami felsőfokú oklevelet ad és nem kap diplomás bért a képzés teljesítése után az illető!


Ne keverjük már a szezont a fazonnal. Most így van, ha pár éve nem is így volt. El kell fogadni, tájékozódni! Van diplomás Kisgyermeknevelő.

2019. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%

16!


Tudom hohy van diplomás kisgyermek nevelő képzés. Egyetemi szintű nincs. Erto olvasás nulla.

2019. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Hmm.. érdekes. A Nyíregyházi Egyetemen pedig egyetemi szintű diplomát kap az ember.. 🤔🤔

2019. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
De besorolás szempontjából lényegtelen. Diploma-diploma. Fentebb is léphet az ember a fizetésben ha egyetemi Szakvizsgát tesz. Ez az úgynevezett mesterképzése a számnak. Ezzel már intézményvezető is lehet az ember.
2019. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
számnak = szaknak
2019. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!