Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha a kicsivel otthon vagyok...

Ha a kicsivel otthon vagyok gyeden, akkor a nagyra nem igényelhetem a 40 ezer forintos támogatást a családi napközire ugye?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazan látom át miért kellene támogatást kapnod, hiszen otthon is el tudnád látni a gyerekedet. Kiveve, ha védőnői, orvosi vagy egyéb hivatalos javaslatra jár a gyerek, akkor van esélyed rá.
2019. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
A jogszabály elég egyértelmű, mivel nem dolgozol, nem igényelheted.
2019. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem, nem kell leharapni a fejem. Oviba nem vették fel helyhiány miatt, de 3 éves és kell neki a társaság, délelőtt van csak ott. Csak az zavart meg, hogy azt írták, hogy ha valaki kapja a támogatást majd kistesó születik és elmegy Csedre, akkor is jár tovább.
2019. nov. 12. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha Betöltött e a 3. evet, akkor kötelez ő az óvodai nevelés. Erre hivatkozva igényelheted szerintem
2019. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kötelező, mert aug 31. után töltötte be a 3-t.
2019. nov. 12. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igényelheted.

Ha elmennél dolgozni, és utána szülnél, akkor nem vonnák meg. De így, hogy eleve nem dolgozol, nem jár.

2019. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. :)
2019. nov. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!