Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha szabadságon vagy viszed...

Ha szabadságon vagy viszed bölcsibe a gyermekedet?

Figyelt kérdés
Indokolhattok is
2019. nov. 26. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Általában nem ok nélkül veszek ki szabadságot. Vagy elintézni valóm van, ilyenkor viszem bölcsibe, vagy elutazunk, ilyenkor meg nem.
2019. nov. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Minek vinném ha otthon vagyok? Örülök ha végre együtt lehetünk.
2019. nov. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem, olyankor soha nem vittem. Akkor sem,ha hétköznapra kaptam véletlenül szabadnapot
2019. nov. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Én ha véletlenül szabadságom lenne hét közben, úgy is vinném. Egyrészt szereti és nagyon fontosnak tartom a társas kapcsolatok kialakulását már ilyen kis korban és azalatt ügyeket intézni, vagy csak simán egy kicsit kikapcsolodni munka és gyerek nélkül fantasztikus lehet. De ilyen még nem volt. Vagy beteg volt és azért nem vittem, vagy valami családi program volt, akkor meg azért.
2019. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, miért? A gyereknek nem jár néha pihenés? Igen szereti a bölcsődét, de gondolom anyával otthon lenni is szeretne, még jobban is talán. ha nem, akkor ott gondok vannak és nem a gyerekkel. Mindig meglepődök hogy ezen az oldalon mennyien utálnak a saját gyerekükkel lenni és amint lehet passzolják is le.
2019. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Jah, mert maga a sátán az az anya, aki 365 napból egyet szívesen eltölt magában. Nem a munkahelyen és nem a családdal, hanem csak úgy egyedül.
2019. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
5-ös, nem tudom mit ártottam a véleményemmel. Még nem fordult elő olyan hogy ilyen beteljesüljön, elméleti síkon működött. Hadd ne kérdőjelezd meg anyai kompetenciám, amíg semmit nem tudsz az életünk történéseiről, vagy tán ha nem engem, de ismered a gyerekem? Hétvégén is bölcsibe akar menni. Szó szerint fél óra győzködés kell. Nagyon szereti a nevelőjét, ugyanannyira szereti aztán velünk is, de nagyon ragaszkodik a kis rutinjához. A cicit is nemrég hagyta el, majdnem 2 évet szoptattam igény szerint. Minden nap amíg otthon lehettem vele kimentunk,akkor is ha én beteg voltam, épp az ítéletidőben nem, de még egyszer megkérdezem, hogy hol vagy te ahhoz, hogy ítélkezni kezdj felettem vagy bárki más felett?
2019. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már iskolás a gyerekem, de a szabadságom nem fedi le a szüneteket, tehát nem tudom megtenni, hogy akár csak egy napot is "elpazaroljak".
2019. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én sem viszem ha itthon vagyok :)
2019. nov. 26. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Én akkor vagyok szabadságon, ha muszáj, mert nincs bölcsi. Szünet, nevelés nélküli munkanap stb. Ergo nem viszem ha szabin vagyok. Halenne több szabim, néha kivennék 1-1 napot csak úgy, h kicsit kikapcsolhassak és,feltöltödhessek egyedül.
2019. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!