Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hordod a gyerekedet bölcsibe...

Hordod a gyerekedet bölcsibe ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha nem, mikor voltatok utoljára?

Ha igen, nem félted?


2020. ápr. 22. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hol van nyitva ilyenkor bölcsi?
2020. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hordom őket. Március 16-án mentek volna pont először újra hosszabb hiányzás után, amikor bezártak mindent. Egyiküket műtötték, így február közepe óta nem voltak.


Home office-olunk, szabadságon vagyunk felváltva, plusz nekem havonta egy-egy napra be is kell mennem bent dolgozni.

2020. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is megdöbbentem, de egy-két magán, kis létszámmal nyitva van.
2020. ápr. 22. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nincs bölcsi nyitva. Se ovi, se iskola, se felsőoktatás, semmi. Felügyelet csak és kizárólag a speciális munkát végző szülők gyerekeinek van külföldön élünk. Május 11en kinyitnak az ovik, és az általános iskolák, ez utóbbi váltott napokon fogadja a gyereket.
2020. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovis gyerekem van. Nálunk csak ügyeletes bölcsi/ovi van, ami csak azoknak a szülőknek a gyerekeit fogadja, akiknek a szülei visznek igazolást arról, hogy mind a ketten dolgoznak, és így nem megoldott a felügyelet. Én itthon vagyok, mert van egy 1 éves kicsi is, így természetesen nem viszem.
2020. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2 db bölcsi, 3 db ovi ügyelet van Szegeden.

Én szerencsés vagyok, távmunkában dolgozom.

Márc 16tól se bölcsibe, se iskolába nem voltak a gyerekeink.

2020. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem viszem, március 13-an volt utoljára.

Itthonról dolgozom, így viszonylag könnyen megoldom.

Nálunk van egyébként bölcsi, de csak 2 gyerek mehet, és az nem elég, hogy mindkét szülő dolgozik. Írásuk alapján egyéni elbírálás alá esik mindenki, így kb. az egészségügyi dolgozók, rendőrök, katonák gyereke mehet. De arról nincs információm, hogy igénybe veszi-e valaki.

2020. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajna vinnem kell mert nem tudunk otthon maradni.

Igen feltem de kell a penz

2020. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm anyukája óvónő, és ő mesélte, higy az ovijukba 1 gyerek ugyan úgy jár. Állítólag a szülők olyan helyen dolgoznak, ahol nem opció a home office, segítségük nincs. Így az egész ovi 1 kislányé. Tudom nem bölcsi, mint a kerdésben, remélem nem baj ha leírtam.
2020. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!