Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2 év körüli gyereknek milyen...

2 év körüli gyereknek milyen és mennyi pelenka kell a bölcsödében?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy, hogy milyen gyakran cserélnek pelust? Bugyipelenka vagy inkább hagyományos? Márkás vagy noname? Stb.
2020. máj. 26. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet viszel, vagy használ! 3-4 db naponta kb!
2020. máj. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor, ha én a legolcsóbbat viszem (általában Penny, de néha Lidl), akkor nem szólnak meg?
2020. máj. 26. 06:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 4-5 is kell, de a lányom sokat kakil, pisil.


Nem szólnak meg, ha nem folyik ki minden általában..akkor is csak márkaváltást/ nem kategóriaváltást/ vagy méretváltást javasolnak.



Off


Pennys pelus jó?

Lidl sajnos nekünk nem vált be.. Tescos meg jobban mint a Pampers.. de kb csak emiatt megyünk Tescoba

Penny jobban útba esne 🤪

2020. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi 4 "kötelező" csere van, plusz szükség esetén. Mindegy miylen viszel, olyat érdemes, amit amúgy otthon is használsz.
2020. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Mi kisméretet használunk belőle, de én imádom!
2020. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak tépőzárast fogadnak el. A többi, úgy mint előttem írták.
2020. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Pennys egyébként nálunk bevált. Nem szokott kifolyni belőle semmi, éjszaka is jól bírja. Annyi bajom van vele, hogy nagyon kis kiszerelésben kapható, ami nem praktikus, ha az ember egyszerre veszi meg a havi adagot. De ennyi baj legyen. Viszont kipróbálni meg pont ideális így, mert ha nem válik be, akkor nem buksz sokat.

2020. máj. 26. 08:58
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom bölcsijében csak a nadrágpelenkát fogadták, kifejezetten kérték a bugyipelus mellőzését. Nagyjából 4-5 pelenka/ nap fogy. Én egy kis kiszerelésű (28 db) csomagot vittem. Az egy hétre bőven elég volt. Lányomnál anno azt hiszem rossmann vagy lidl pelust vittem. A fiam most megy majd, nála valószínűleg a Rossmann sanft und pur pelenkát viszem majd. Nekünk nagyon bevált.
2020. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a fürdőben van kialakítva a pelus,popsitörlő,krém polc a gyerekeknek.

A pelusok külön fakkban,mindig annyit viszek hogy tele legyen. Főleg nyáron,mert akkor tobbet isznak,pancsolnak néha,vagy pocsolyáznak és vizes lesz ruhán keresztül is. Olyan 15-20 db fér el a polcon.

2020. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!