Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy sikerült a beszoktatás...

Hogy sikerült a beszoktatás azoknál, akik nem szeptemberben kezdték?

Figyelt kérdés
Télen tölti be a 2. életévet a kislányom, azt megvárnám a beszoktatással. Könnyebb lenne neki, ha mégis szeptemberben, a többi gyerekkel együtt kezdené a bölcsit?
2020. jún. 3. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Óvónőként mondom, hogy én mindig sajnáltam az év közben jött gyerekeket. Nem fogadja be úgy a csapat, nehéz elhelyezkedni a kialakult baráti társaságok között. Téliek a gyerekeim, én inkább vártam még fél évet 3 éves koruk után, mint hogy tanév közben csatlakozzanak.
2020. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Bölcsiben teljesen mindegy, mikor kezd. Ebben a korban még egymás mellett játszanak a gyerekek. A szerepjáték, bandázás csak később jelenik meg. Egyébként sem egyszerre szoknak be a gyerekek, 2 hetente mehet 1-1 gyerek. Egyik az egyik kisgyermeknevelőhöz, másik a másikhoz szokik be.


Nem a vakvilágba írok, bölcsiben dolgozom kisgyermeknevelőként.

2020. jún. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!