Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első bölcsődei szülőin mi...

Első bölcsődei szülőin mi lesz a téma? Szeptemberben fog kezdeni, de valaki azt mondta, lehet csak októberbe kezdhetem a beszoktatást, és a szülőin beszéljük meg hogy ki mikor kezdjen.

Figyelt kérdés
Ezt egy anyuka mondta, én meg azt hittem , hogy olyanokról beszélünk, hogy miket kell vinni, mi lesz a jele.
2012. jún. 1. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmondták azt is, miket kell vinni, mekkora ágynemű huzat kell, elmondták a napirendet is. Megkaptuk a csoport beosztást és a jelet is.

És megbeszéltük, ki mikor megy beszoktatásra. Nálunk 8 gyerek van, az utolsó október 8-án kezd. Hetente van a beosztás. Muszáj, mert egyszerre ennyi gyerekre lehetetlen odafigyelni a gondozóknak.

2012. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze elmondják, hogy mi kell, de amúgy semmi extra, legalábbis itt nálunk.

ha még pelusos, akkor pelus,popsitörlő, szalvéta, szappan, fésű, fogkefe, zsepi, asszem más nem is.

Lehet vinni cumit/cumisüveget alváshoz, itt legalábbis.

de valóban a fő téma, és ami sok időt igénybe vett, az a megbeszélés, hogy ki mikor kezdje a beszoktatást, mert ugye mindenkinek sűrgős, mindenki megy vissza dolgozni, stb., így jó nagy vita kerekedett nálunk, mire meg tudtunk egyezni...Mi is csak szeptember végén kezdhetjük a beszoktatást :(, nálunk 1 gyerekre 2 hetet szánnak..


de még elmondták a napirendet, hogy milyen papírok kellenek, hogy hogy van ha beteg a gyerek, milyen kajákat kapnak, mennyi lesz a "csoportpénz", megkapták a jelüket:-))), megnézhettük a csoportot, és kérdezhettünk, válaszoltak...

tehát szinte minden téma az első szülőin, ami Téged érdekel...

2012. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!