Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeptemberben kezdi a bölcsit,...

Szeptemberben kezdi a bölcsit, bent lehetek vele a beszoktatásnál, vagy a vírus miatt nem lehet majd bemenni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk előre szóltak, hogy senki nem mehet be, délután is egyenként engednek be a gyerekért.
2020. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A fiam is szeptemberben kezd. Már volt szülői, ott azt mondták nem tudják megmondani mi lesz még addig. Bíznak benne, hogy bemehet a szülő is, mert nem tartják ideálisnak azt a fajta beszoktatást, hogy rögtön az első nap már kikapják a gyereket a szülő kezéből, és a szülőt meg elküldik.
2020. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy itt ahol mi lakunk bölcsibe sem, oviba sincs beszoktatás. Első nap be viszed reggel és délután érte mész. A miénkek nem sírtak egyszer sem, imádják. Sőt az a tapasztalat hogy ahol el nyújtják a beszoktatást, ott sokkal több a nyűg vele.
2020. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én meg azt a fajta beszoktatást nem tartom ideálisnak...
2020. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
A lányom is szeptemberben kezdi, már volt szülői is, és szó sem volt róla, hogy nem lehetek ott a beszokatáson. Annyi csak, hogy most nem kettesével szoknak be, mint anno a fiamnál, hanem egyesével, vagyis 1 hét egy gyerek, gondolom, hogy minél kevesebb szülő legyen egyszerre.
2020. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha igazi helyzet lesz, nem fognak beengedni, és ez ellen maximum azt teheted, hogy nem viszed, de mondjuk semmi baja nem lesz, ha ott hagyod, én sem értek vele egyet, hogy ott üldögélsz vele napokon át órákon keresztül. Főleg azért mert milyen rossz lehet anna a másik gyereknek aki szintén inkább anyucival lenne...
2020. júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok ott ücsörögni. Meg elhúzni a beszoktatás, tesó révén ismeri az ovit. Ő vele is annyi volt hogy megnézte a csoportot bent voltunk 20 percig. Kovetkezoleg meg ott hagytam és tízórai után mentem érte, aztán ebéd után, alvás után, végül uzsi utan

Szerintem így volt az ideális

2020. júl. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!