Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek várható ősszel...

Szerintetek várható ősszel iskola bezárás megint?

Figyelt kérdés

Ti hogy készültök?

Meddig tarthat ez a "hullámzás"?



2020. júl. 16. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát a mi városunkban az első hullám is nagyon gyenge volt, szóval nálunk tuti, hogy kinyitják. Az olyan településeken, ahol magas volt a fertőzöttség, ott lehet, de szerintem még ott sem biztos. Amúgy meg még senki(SENKI) nem tudja, hogy mi lesz, pláne nem a gyakori anyukáji.
2020. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Mi már kaptunk eamilt tanárként, hogy első 2 hét rendes oktatás, utána folytatódik az online oktatás
2020. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Vannak sajnos kètsègeim a nyitàssal kapcsolatban, bàr szerintem egy àltalános zàràst nem mernek megkockàztatni, abból botràny lenne.
2020. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Ez nem tudom, honnan indul, "tanárok" állítják a gyakorin, hogy visszaáll a digitális oktatás... Tanár vagyok, nem mondta senki, nem tudunk titokban sem semmit. Nagyon remélem, hogy nem, így év elején kivitelezhetetlennek tartom egyébként is. Gazdaságilag sem teheti meg az ország szerintem, hogy mégegyszer bezárjon mindent. Annyit kértek, hogy a kidolgozott digitális rendszereket ne hagyjuk veszni, maradjon használható. Volt szó róla, hogy pl a szombati munkanapok megoldhatóak-e digitálisan, de tudtommal ebben sincs döntés. A többit pedig hogy látná bárki is előre?
2020. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

Igazad van négyes, én is tanár vagyok és mi sem kaptunk semmi ilyesmiről szóló értesítést. Én is mindig csodálkozom, amikor ilyeneket olvasok.

Egyébként szerintem az éppen akkori helyzethez fogják igazítani, és én is annak látom realitását, hogy bizonyos helyeken esetszámtól függően, digitális oktatás lesz.

2020. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom iskolafüggő. Nálunk küldtek, nálatok nem. Most írjam ida, hogy mindig csodalkozok, mikor a tanárok ilyeneket írnak, hogy nem lesz online oktatás, mert képtelen vagyok felfogni, hogy több ezer iskola van Mo-n? Hmm micsoda érett gondolkodás egy tanártól
2020. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Én kicsit reménykedem abban, hogy legalább a magasabb évfolyamokon lesz itt-ott, és hogy a mi sulink pont ilyen lesz. Azt nem tartom jó ötletnek, hogy mindenütt legyen, mert az alsósoknak, felsősök egy részének jó ha bent vannak, ők még nem olyan önállóak, de nekem személy szerint gimisként jó volt, pedig egy csomó óránk meg volt tartva. Szóval ha kivitelezhető, akkor jó lenne legalább a nagyobbaknak. Nem azt mondom, hogy jöjjön vissza a vírus és legyen káosz, de az én személyes lelki békém a digitális oktatás alatt helyrerázódott és sokkal produkívabb lettem.
2020. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2020. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez kb. az ezredik ilyen kérdés.
2020. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát a lányom most megy 0. évfolyamba. Kéttannyélvű osztály, spanyol nyelven, az osztály 90%-a egy szót nem tud spanyolul, a lányom sem..

Ha most online oktatás lesz, az ebben a formában kivitelezhetetlen lenne náluk, kb. az egész osztálynak újra kéne járnia a 0. osztályt.

2020. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!