Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Januári gyerek beíratása...

Januári gyerek beíratása bölcsődébe mikor, hogyan?

Figyelt kérdés
2022. Január 29-én fogja tölteni a fiam a 2 évet. Ekkor már jövő tavasszal kell a beiratkozást intézni (vagyis 2021-ben), vagy hogy van a szeptember után született gyerekekkel? Azt szeretném, ha 22 februártól járna majd bölibe.

2020. aug. 14. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne..
2020. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a kiszemelt bölcsit, erre nincs globálisan érvényes válasz.
2020. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Á ertem. Azt hittem valami állami rendelet a beíratásra. Köszönöm. Akkor szerintem januárban majd végig telefonálom a bolcsiket.
2020. aug. 14. 14:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hamarabb keresgélnj! Tapasztalat. Márciusban akartam vinni májusra lett hely. Az összes bölcsi közül 1 hely! Kb 10 bölcsőde van a városban.

Januártól érdeklődtem egyébként.

2020. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mmint 21 januárjában gondoltam hogy végig kérdezem, hogy tudunk jelentkezni 22-re, az remelem elég korai lesz.
2020. aug. 14. 14:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsődében nincs iylen idohoz kotott beiratkozás, egész évben van felvétel. Már ha van hely.
2020. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Á értem. Köszönöm. 🙂 akkor valószínű egy kis protekció sem árt 😏
2020. aug. 14. 16:22
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

2021-22-es tanév előtti tavasszal (azaz 2021 tavasz) lesznek a nyílt napok és a jelentkezés, akkor kell nektek jelentkezni. A beszoktatási idő akár tavaszig is eltarthat, nálunk pl márciusban még jött új gyerek. Nálunk a szülők egymás között osztották fel, hogy kinek sürgősebb és így alakult ki a sorrend.


Az én fiam december végi, 2 éves korában kezdte szintén. Annyi, hogy nekem a munkám miatt fontos volt, hogy korán kezdjen ezért mi karácsony előtt már bekerültünk.

Nem tudom hol laktok, de mi Budapesten és a kerület összes bölcsijét megjelöltük a jelentkezéskor, a fizetésem magas, férjemé alap és elsőre bekerültünk. Az a fontos, hogy majd a beiratkozásnál már legyen a zsebedben egy munkahely, ahonnan tudsz kapni szándék nyilatkozatot, hogy X hónap Y napjától (a ti esetetekben február 1. mondjuk) a munkahely állományba fog venni. Ezt majd később egy munkáltatóival kell megerősítened, hogy meg is történt. Ha van munkahelyi papírod, akkor fognak könnyebben felvenni.

2020. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

8-as vagyok. Nem érdemes évközben jelentkezni, mert a tanévvel feltöltenek minden helyet. Csak akkor kerülhettek be év elején, ha egy 3 éves szoba tiszta lett és átveszik az oviba vagy valaki elköltözik és ki kell venni a gyereket.

Emiatt javaslom, hogy tanévvel kezdjen, max jelzed, hogy te a beszoktatási sor végén szeretnél kezdeni, azaz év elején. (A beszoktatás 2 hét gyerekenként általában és 10 gyerek körül szokott lenni egy csoport.)

2020. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

8!


Bölcsődében nyílt nap es akkor jelentkezés? 20 éve kisgyermekgondozo a húgom, sosem volt náluk ilyen. Beiratkozás sincs, mármint időponthoz kötve, egész évben fogadnak gyereket

2020. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!