Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van itt olyan, aki azt hitte...

Van itt olyan, aki azt hitte a gyerekről, hogy autista, és kiderult később, hogy nem az/más probléma van? Le tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Egy kétségbeesett 1,5 éves kisfiú anyukája.

2020. szept. 11. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem én hittem, hanem mindenki más, még a neurológus is, de nem az.
2020. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én még mindig azt hiszem 2,5 éves lesz.Mi alapján gondolsz erre?

2020. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Igen, nálunk az óvónők gondolták 3 évesen, "ki is raktak" minket mondvacsinált okokkal, aztán szép lassan kiderült, hogy semmi köze a problémának az autizmushoz.

Kései beszédfejlődés, súlyos figyelem- és részképességzavar, tanulási nehézség.

2020. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Amíg nem volt internet, addig egy anyuka se aggódott feleslegesen.
2020. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Amikor nem volt internet, azt hitték az autizmust a rideg viselkedés okozza, úgyhogy én nem hajtogatnék ilyesmit!


A tudomány nem csak a technika fejlődésében mutatkozik meg, az elmúlt 30-40 évben annyi mindent megtudtak a pszichiátriai betegségekről, hogy csak na!

2020. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, miért kell az autizmust úgy beállítani, mint valami halálos betegséget. Autista felnőtt vagyok és köszönöm szépen, jól vagyok.
2020. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os: azért mert van súlyosabb esete is. Olyan aki 9 éves, de nem beszél és kb 2-3 éves gyerek szintjén van. Na ezért. És nincs ráírva a gyerekre megállapításkor, hogy enyhén vagy súlyosan autista.
2020. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!