Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsiben piszkálták a 3...

A bölcsiben piszkálták a 3 éves gyerekemet, mire ő behúzott a szekálójának. Ezt hagyni kellene, vagy sem? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

10!


Azért a "béna a macinacid Jancsika" es a behuz a masiknak egyet kozott ég és föld a különbség.

2021. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

#11

Most ez miért nekem lett kiemlve? Pontosan ezért írtam le szépen magyarul, hogy nem mindegy a körülmény, meg hogy milyen horderejű volt a szekálás. Nyilván egy kis beszólásért nem helyes ütni. Vagyis nyilván sehogy nem helyes ütni, de ha az óvónő leszarja a szekálást, akkor a gyerek a saját szintjén fogja megoldani, és ez nem az ő hibája.

2021. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

12!


"Hát ez van. Majd nem szekálják többé. Nem vagyok híve az erőszaknak, de a genyó gyerek legalább megtanulja, hogy ne szekáljon másokat."


Ezért.

2021. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

És ezt minek kellett kiragadni a szövegkörnyezetből, aztán leírni rá pontosan ugyanazt válasznak, amit amúgy én is írtam ha valaki tovább olvassa és értelmezi a szöveget? (Meg kb mindenki más is ezt írta csak más szavakkal).

Mindegy igazából, nem akarok itt magánbeszélgetést nyitni, de szerintem elég egyértelműen leírtam, hogy annak nem örülnék ha egy semmiség miatt ütne a gyerek.

Viszont ha a szekáló valami kis mini terrorisa, akkor védje meg magát nyugodtan. Akinek nem tetszik, az nevelje meg a gyerkét, hogy ne szemétkedjen a többivel, és akkor nem lesz megütve.

2021. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azért, mert ez volt a nyitó mondatod, ergo ezt tartottad lenysegesnek.
2021. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Te mindennnek csak az első mondatát olvasod el? Mert úgy elég sok félreértés lehet az életedben...
2021. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem. De a nyitó mondat mindig nagyon lényeges, hiszen az mondj a el, valójában mit gondolsz a helyzetről.
2021. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
Üssön vissza. De akkorát hogy ne legyen többé kedve piszkálni. Mind a négy fiamat erre tanítottam. Ez van a "fiúkba programozva". Ugyanúgy, mint az is, hogy ”lányokat nem ültünk meg". Ez a helyes "működés". Sajnos az ilyen piszkálódókat csak ez győzi meg, akár csak az életben.
2021. jan. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én lány létemre mindig megvédtem magam,aprítottam a fiukat ám 😁

De most indul kisfiam az oviba,ő nem agresszív ,de volt már hogy meglökött egy kislányt,mert elvette valamilyen játékát 🤦‍♀️

2022. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én arra tanítottam a négy fiamat, hogy védjék meg magukat. Méghozzá úgy, higy a másiknak ne legyen kedve legközelebb belekötni. Ez van beprogramozva az emberi létbe. Ha nem ezt teszi az ember, a gyermek ha felnő nem fog harcolni az érdekeiért....szerintem.
2022. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!