Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Valaki magyarázza el nekem...

Valaki magyarázza el nekem minek az orvosi igazolás?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a bölcsit, egyből betegek is lettünk. Ha hatszor nem mondták el, hogy csak orvosi igazolással vihetem, akkor egyszer sem. Felhivtam az orvost h beteg, mi a panasza. Jó, tüneti kezelés stb. Telefonáljak ha meggyógyult. Telefonáltam, mehetek a papírért, úgy hogy a gyereket nem is látta, csak rám hagyatkozik. Ennek így mi értelme van? Egy csomó felesleges munkától kimélné meg az orvost ha bíznának a szülőkben... Csak el tudom dönteni hogy mikor érzi jól magát a gyerekem...
2021. márc. 8. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Én hasonloért morogtam, de amúgy ha belegondolsz sima takonynak nagy vonalakban ugyanaz a lefolyása,5-10 nap alatt meggyógyul a gyerek,gyogyszerezest meg nem igényel.Ha nagyobb a baj azt meg eszreveszed, akkor még úgyis megnézi mert még kell néznie vagy beviszed ügyeletre.
2021. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem újdonság. Igen, semmi értelme, de ezer éve így van.
2021. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Semmi értelme!

Nálunk a doki már elküldi e-maiben az "egészséges igazolást" én meg átküldöm messengeren az óvónőnek.

Örülök h egy darab papír miatt nem kell 15 km kocsikáznom 3 gyerekkel, és az emeletre felmásznom velük, úgy h az ikrek még nem is tudnak járni, de a hordozót már kinőtték

2021. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Ezzel arra kényszerítik az embert hogy hazudjon.. van hogy nem tudom még eldönteni hogy beteg lesz-e, csak mondjuk nem aludt jól. Vagy kétszer kifújtam az orrát. De ha akár ennyit is bevallok, már igazolás kell, és nem csak most a Covid miatt. Inkább családi okot hazudok, vagy beviszem inkább ha nincs rosszul, pedig ha nem lenne ez a hülyeség otthon tartanàm 1-2 napot.
2021. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Arra van, hogy sok anyuka betegen ne vigye a gyereket bolcsibe.
2021. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már elfogadják a szülöi nyilatkozatot is ilyen esetben.
2021. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6os de jó nektek.
2021. márc. 8. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Semmi értelme az orvosi igazolás az, de sajnos a szülőkben nem lehet megbízni, mert egy csomó tahó beviszi lázasan is csak reggel lenyom a torkán egy kis lazcsillapitot. Sajnos.
2021. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze értem én, hogy csomóan beviszik lázasan, de úgy hogy a doki nem is látta, hanem ugyanúgy én mondom hogy meggyógyult, ennyi erővel bevihetem így is lázasan. Persze nem fogom.

De amúgy vicces mert a nevelőnek taknya nyála egybefolyt, olyan náthás volt, de jópárszor elmondta hogy tüsszentett 3at a gyerek, nem vihetem csak orvosi igazolással. 🤦🏻‍♀️

2021. márc. 8. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat ezaz kérdező. Ezért írom. Semmi értelme. Vicc az egész.
2021. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!