Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nagyon anyás gyereketek hogy...

Nagyon anyás gyereketek hogy viselte a bölcsit? Nagyon nehezen szokta meg?

Figyelt kérdés
Jött egy lehetőség egy jó munkahelyre és élni szeretnék vele. Viszont 2 éves kislányom nagyon nagyon anyás. Félek hogy nem sikerülne beszokatni.
2020. szept. 8. 23:03
 1/5 anonym34 ***** válasza:
83%
Követem a kerdest! En is nagyon felek a bölcsi miatt hogy lesz
2020. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kényszer nagy úr. Olyan nincs h nem sikerül beszoktatni.

Az én lányom is nagyon anyás. Én rászántam egy hónapot a dologra (okt 2án kezdte, én csak nov 2án mentem dolgozni.)

Gondoltam h úgy is beteg lesz 2 hét múlva. (így is lett)

Nem mondom h egyszerű volt. Nagyon sokáig sírt reggelente (szerintem kb januárig)

De jó kedvel ment, a gondozó sem panaszkodtak h napközben gond lenne. Igazából reggel is csak addig sírt, még ott voltam. Könnyen vigasztal ható volt.

Mindig vidáman mesélte h mi volt a böliben.

Ne aggódj, nem lesz gond.

A lényeg h ne lássa rajtad a gyerek azt h ez egy rossz dolog.

Én mindig mosolyogtam mikor ott hagytam (volt h a nyakamból vették ki) aztán a kocsiban kisírtam magam

2020. szept. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon anyás lányommal hetfőn kezdtük a beszokást, tegnap már ott aludt. Eddig egész jól megy, remélem kesőbb sem lesz gond vele. Egyedül az étkezéssel vannak problémák mert nagyon válogatós, ill. itthon nincs ennyire időhöz kötve az evés ivás, és ez szokatlan neki.
2020. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Sose a gyerekkel van baj, hanem a szülővel

Ha látja rajtad a gyerek hogy nehezen engeded el akkor ő is úgy fog hozzáállni. Éreztesd vele hogy jó helyen biztonságban és vigyáznak rá.

2020. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. A gyerek átveszi a szorongásodat. De amúgy meg csomó játék, gyerekek, szerintem egy 2 éves ezt nagyon tudja élvezni. Csak addig sír, amíg lát téged, utána vígan játszik. :)
2020. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!