Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nincs munkáltatói nem...

Ha nincs munkáltatói nem veszik fel a gyereket? De így hogy találok munkát?

Figyelt kérdés
Előző helyem a Covid miatt csődbe ment, onnan semmire nem számíthatok. Nem azonnal aktuális de már készülök. Hogy lehet megoldani ? Gondolom nem én vagyok az egyetlen akinek megszűnt az állása, más hogy oldotta meg?
2021. máj. 15. 07:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Kerestem másikat.
2021. máj. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, de az nem egyik percről a másikra megy... beszoktatás miatt is aggódom hogy lesz megoldva stb.
2021. máj. 15. 08:09
 3/31 anonim ***** válasza:
16%

2

Ha nagyon válogatsz akkor nyilván nem fogsz találni. Ebben a helyzetben bármit be kell vállalni aztán, ha jobb lesz a helyzet akkor lehet keresgélni olyat ahol egy kávéfőző mellett el lehet lötyögni egész nap.

2021. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
3 ??? Ismerjük egymást ? Vagy mi alapján feltételezel ilyeneket rólam? A bármi tág fogalom ugyan, de rengeteg állásra jelentkeztem csak sajnos a legtöbb időben megoldhatatlan, nem azért én pl lusta lennék takarítani elmenni!
2021. máj. 15. 08:20
 5/31 A kérdező kommentje:
Szóval nem vagyok lusta, egyszerűen eddig nem jött össze. Sajnos magamra maradtam emiatt sürgős lett a bölcsi és az elhelyezkedés.
2021. máj. 15. 08:21
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Álláskeresési aatt is jár a bölcsődei ellátás.

Jelentkezz, és intézd el a munkaügyiben.

2021. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
9%
Ha nincs munkáltatói akkor nem veszik fel. Nyilván annak a gyerekét veszik fel, akinek dolgozik az anyja, nem azét, akinek munkát keres. Arra a havi pár órára, amikor állásinterjún vagy, csak találsz valakit, aki vigyáz a gyerekedre.
2021. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
5%
De ha nincs munkád minek bölcsi? Akkor otthon tudsz vele lenni.
2021. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

7 Nem találok, ezért is lenne fontos.

Valamint lehet az állásinterjú 20 perc, de beutazni a városba, és haza stb, ez már mind idő, rengeteg pénzbe kerülne , és egyedülálló, álláskereső anyaként ez nagyon nem mindegy!

2021. máj. 15. 09:41
 10/31 A kérdező kommentje:
8 Keresek munkát!! Mivel egyedül maradtam, ezért égetően sürgős lett. Eredetileg nem ez volt a terv.
2021. máj. 15. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!