Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nincs munkáltatói nem...

Ha nincs munkáltatói nem veszik fel a gyereket? De így hogy találok munkát?

Figyelt kérdés
Előző helyem a Covid miatt csődbe ment, onnan semmire nem számíthatok. Nem azonnal aktuális de már készülök. Hogy lehet megoldani ? Gondolom nem én vagyok az egyetlen akinek megszűnt az állása, más hogy oldotta meg?
2021. máj. 15. 07:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
15%
Tök mindegy, hogy neked meddig tart beutazni a városba. Nincs elég hely a bölcsiben, nyilván nem fognak kirakni egy gyereket, akinek dolgoznak a szülei, azért, hogy te kényelmesen tudj állást keresni.
2021. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11 Nem a kényelemről van szó, hanem, hogy nemtudom másképp megoldani. Plusz a beszoktatas is fontos lenne, ne akkor kelljen megoldani ha már dolgozom.


Itt senkiben nincs empátia? Amíg családban éltünk meg tudtuk oldani, nem vittem, most sem jókedvemben tenném!

2021. máj. 15. 09:51
 13/31 A kérdező kommentje:
Majd majd kiderül a polgármester és a bölcsi vezető mit mondanak, hogy szokás megoldani ezt. Valamint most már egyedülállónak számítok és gyermekvédelmis lesz a gyerek, hátha ez is előnyt jelent.
2021. máj. 15. 09:53
 14/31 A kérdező kommentje:
Annyira jó a sok áskálódó , a valódi kérdésre meg senki nem felelt szinte!!!
2021. máj. 15. 10:10
 15/31 anonim ***** válasza:
6%
Es ha magaddal viszed az nagyon gaz?
2021. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
17 Igen, nagyon. Nemtud nyugton ül ni addig amíg mondjuk tesztet írok pl. Van egy ilyen jövőhétre akkorra könyörögtem ki segítséget, de nem szívesen vállalja el a szomszéd néni, szóval ez nem megoldás, mert csak megsajnált de látom nem szívesen. Szóval el vagyok keseredve.
2021. máj. 15. 11:07
 17/31 anonim ***** válasza:
87%
Kifogtad az alját a válaszolókból, kérdező. Szerintem ha van családsegítő, egyéb a környéken, kérj tanácsot. Minden alapod megvan, hogy fölvegyék a bölcsődébe. Mással ne foglalkozz.
2021. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17%

Biztosan van vállalkozó ismerősöd, beszéld meg vele, hogy kitölti.

Nálunk így működött mondjuk én nem dolgozom, hanem nappali egyetemre járok

2021. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%

Merre laksz?


Itt a szomszéd “néni” (51 néhány éves) nagyon szeretne unokát, de a gyereke nagyon nem akar még gyereket.

Mondta már nekem, hogy szívesen vigyáz az enyémekre is vagy ha tudok olyat, akinek kell, szívesen lesz nagymamapótlék.

Iskolában dolgozik du.


Anyósom is ilyen 300 ft / óra jelképes összegért oviba vitte, haza is, elmosogatott, felporszívózott megetette a gyereket pár éve még -most elromlott az e.ü.-i állapota, amiatt nem. / emiatt nem is dolgozott állásban/


Szóval valami ilyesmi megoldás is lehet

2021. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

17 Köszönöm , meglátjuk mi sikerül.


18 De ilyenkor neki nem kell járulékot fizetni? Vagy ez hogy működik? Nem vagyok képben erről.


19 Miskolc melletti kistelepülésen lakom. A szomszéd néni itt is segít, de ez csak alkalomszerű, mert beteges, nem bír. Ez a 300Ft álomszerű,egy barátnőm fogadott fel segítséget és 1000 Ft a díja. Én ezt nemtudnám megfizetni.

2021. máj. 15. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!