Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha beíratom és fölveszik a...

Ha beíratom és fölveszik a gyerkőcöt a bölcsibe, de utánna elvesztem a munkám akkor kiteszik a gyereket?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet furcsa a kérdés. De nem tudom,hogy megy? Ugyi mikor beíratom van munkáltatóim, de biztos ki fognak rakni. Akkor mi lesz? Maradhat a kicsi bölcsis ameddig találok másikat?

Köszi



2013. dec. 3. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudják meg maradhat... ne mondd el nekik, hogy kirúgtak.
2013. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor rendben köszi! :)
2013. dec. 3. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, és akkor nem teszik ki. Én is így jártam anno sajnos.
2013. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor sem teszik ki, ha megtudják. Már felvették, létszámban van. A barátnőim nagy része úgy szülte a kicsit, hogy papíron visszament dolgozni, táppénzre jött, közben a kicsit beadta, majd szülés után eljött tgyásra. De van olyan barátnőm is, aki most szeptembertől adta be a kicsit, hozott a munkahelyéről papírt, hogy szeptemberben visszamegy, majd miután beszoktatta a legényt, szólt a munkahelyen, hogy mégsem megy vissza. Így most otthon van gyesen, a gyerekek meg oviban, bölcsiben.

Ha már felvették, nem fogják kitenni, ez tuti!

2013. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. dec. 3. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk tesó érkezése miatt kiteszik az tuti! Azt mondjuk eltitkolni se lehet. :) Benne van a szerződésben is amit aláírattak velünk. Ha pedig elmulasztjuk a "változás" bejelentését akkor meg azért tesznek ki. De nálunk kb. embert kell ölni, hogy bekerülj a bölcsibe. Ilyen itt nem fordulhat elő, hogy a gyerek bölcsiben, anya meg otthon van gyeden a kis tesóval. Elvileg arról is tájékoztatni kell őket ha munkanélküli leszel de nem kizárt, hogy én is az leszek de biztos, hogy nem fogok szólni. Akkor hogy a fenébe találnék munkát? Emiatt mondjuk nem biztos, hogy kitennék, valami olyasmi rémlik, hogy egyéni elbírálás szerint megy meg van türelmi idő talán 3 hónap, hogy új munkáltatót találjon anya.
2013. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!