Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nincs munkáltatói nem...

Ha nincs munkáltatói nem veszik fel a gyereket? De így hogy találok munkát?

Figyelt kérdés
Előző helyem a Covid miatt csődbe ment, onnan semmire nem számíthatok. Nem azonnal aktuális de már készülök. Hogy lehet megoldani ? Gondolom nem én vagyok az egyetlen akinek megszűnt az állása, más hogy oldotta meg?
2021. máj. 15. 07:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
21%
17es, tévedsz első körben a DOLGOZÓ szülőké a bölcsi (tudod akinek van munkahelye). Én nagyon pipa lennék ha az én gyerekem nem kerülne be míg a kérdezőé igen holott lehet csak egy év múlva talál munkát, nekem meg szeptemberben kezdenem kell mert várnak vissza.
2021. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
21 Erre szokták azt mondani, mindenkinek a saját gondja a legnagyobb. Én sem vettem el senki helyét, amíg meg lehetett oldani bölcsi nèlkül , mert párom fizetése elég volt.De másképp alakult....
2021. máj. 15. 14:31
 23/31 anonim ***** válasza:
11%
Bemész a lakóhelyeden lévő bölcsibe, megmondod, hogy 1, vagy 2 év múlva szeretnéd vinni. Felvesznek a várólistára és ha lesz üresedés a bölcsiben, amikor ti kezdenétek, akkor majd szólnak. Elég akkor vinni munkáltatóit.
2021. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
23 Ettől jóval sürgősebb a dolog, nem várt problémák miatt.Védőnő megsúgta,hogy rendkívüli helyzetekre tartanak fent plusz helyeket csak nem szeretik hangoztatni. Ha 2 év múlva mehetne az már totál felesleges mert akkor màr óvodás lehetne ami ugye kötelező.
2021. máj. 15. 16:06
 25/31 anonim ***** válasza:
8%
Dehogy tartanak fent üres helyeket. Gondolkozz már. Te berakod a gyereked a problémás esetre fenntartott helyre, akkor kiraknak valakit, hogy a következő problémásnak is legyen helye? Egy bölcsiben akkor van hely, ha nem volt annyi jelentkező, ahány férőhely van.
2021. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

25 De igen, pl akit fel kell venni mert családsegítő javasolja mert mondjuk rosszak a körülményei szerencsére ez nem áll fent de van ilyen! Vagy ha valaki másik városból költözik oda év közben... ilyet pl személyesen ismerek és lett helye pedig nevelési év közepe volt.

Akkor csak voltak fenntartott üres helyek és nem másokat “dobtak ki”.

2021. máj. 15. 16:16
 27/31 A kérdező kommentje:
És ez csak pár példa volt, több ilyen is van.
2021. máj. 15. 16:16
 28/31 anonim ***** válasza:
10%
Nem fenntartott hely volt, csak simán volt hely.
2021. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb megoldás hidd el ha babyszittert fogadsz fel1-2-3e forintot nem hinném htnem tudsz kifizetni. Annyi félre tett pénzed csak van.. vagy ha nincs kérj kölcsön. Mondjuk szülő tesó, közeli barát csak van.
2021. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29. Nincs félretett pénzem ilyesmire.

De már megoldódott. Találtak neki helyet , családsegítő és védőnői ráhatással.

2021. máj. 20. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!