Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit viszel bolcsi (esetleg...

Mit viszel bolcsi (esetleg ovi) utan gyereknek?

Figyelt kérdés
Van egy anyuka akivel jóban vagyok és igy belekerultem egy ördögi korbe. Én szivem szerint kb semmit nem vinnek max vizet. De o visz egy csomo kajat tobbnyire edesseget a gyerekenek babakocsit motort kistaskat jah es üdítőt a gyereknek homokozo jatekokat mindent is egyszóval. Kedvelem őt es a gyerekeink is egymást. De igy kenytelen vagyok en is fel házat vinni h a gyerekem ne kunyeraljon allandoan vagy ne alljon ott egyedül h o semmit nem kap. Ti mit tennetek?
2021. jún. 16. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, ez olyan nehéz...


Az én szomszédasszonyom is ilyen, akivel jóban vagyok, minden nap oviból hazafele kapja a napi kubut és édességet - otthon is eszik ezen kívül. Már mondta is, hogy majd járjunk együtt a gyerekekért, ha az enyém is megy (a kisebbikje egyidős az enyémmel), előre félek, mi lesz, az ő gyerekei majd tolják az édességet hazafele az én gyerekem előtt, és én leszek a sz*ranya a gyerekemnek, mert nálunk nincs napi szinten édesség és kubut még ilyeneket sosem iszunk?

2021. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Én nem is értem. Az ovisom vagy ebéd vagy uzsi után jön haza. Lehet,hogy nem evett a legjobban, ha valami olyan volt, de hazáig kibírja, miért ennénk menet közben az utcán?


Amikor kisebb volt a délelőtti játszóterezésen volt ugyanez a dilemmám, mi ettünk itthon tízórait, ebédre jöttünk haza - nem is akartam, hogy telenasizza magát ebéd előtt egy órával, pláne olyannal, amit egyébként én nem szívesen vennék neki. De megszokta ő is, hogy az nem a mi kajánk, mi tele hassal indultunk és csak vizet vittünk mindig. Nem is kunyerált soha, de ez már gyerek függő, el tudom képzelni, hogy más gyereket jobban megvisel...

2021. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Ha megyünk utána még valahová akkor vizet, nagyon maximum valami apró nasit. De amúgy megyünk haza és otthon eszik.

2021. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Én, amit kér. Ez általában 1 gumicumi vagy 1 db olvadó rágó.


Nem tartom akkora tragédiának, mivel utánna kb 1-1.5 órát focizik, szaladgál.


Ha éhes, kap enni is. Utána meg 16-18-ig játszótér.

2021. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Mit viszek? Hova? Megfogom a gyereket és hazahozom, minek ehhez bármit vinni?
2021. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Mikor bölcsis, ovis volt, mindig vittem innivalót, valami extra uzsonnát, az autóban pedig mindig volt homokozócucc, roller, kisbicikli, görkori. Mi szinte sosem mentünk egyből haza, mivel a városon kívül laktunk, ezért általában benn maradtunk játszótéren, elmentünk meglátogatni anyukámékat, nagynénémet, tasómékat, elmentünk néha fagyizni, majd hazafelé boltba.
2021. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ovi utan jatszora megyunk, kb fel 4-tol

6-ig. Igen viszek gyumolcsot, mert az oviban alig kapnak. Most van itt a ideje egy csomo finom gyumolcsnek. Illetve az occsenek is akkora jon ki az uzsi. Emellet vizey viszek neki. Tobb jatszora jarunk, ha arra megyunk ahol jol lehet bringazni, viszek bringat, kismotort. Ha nem akkor nem. Homokozo cuccot nem szeretek vinni, de neha kell, ha olyan jatszora megyunk, ahol nincs.

2021. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!