Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kitehetik a gyereket a bölcsőd...

Kitehetik a gyereket a bölcsődéből azért, ha nem hajlandó ott semmit enni?

Figyelt kérdés
Más gond nincs, napközben elvan, játszik, a többi gyerekkel barátságos. Aludni is szokott. De enni nem hajlandó semmit. Nem fogad el ételt. Félek hogy gond lesz ebből. 5 hete bölcsis.
2021. nov. 10. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem eszik semmit, ennek ellenére barátságos és alszik is? Hatalmas mázlista vagy. Valószínűleg szorongás, csökkenteni kellene a bent töltött időt, nem pedig kirakni!
2021. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A #2 által linkelt kérdést én írtam ki.

Nálunk annyit mondott a bölcsődevezető, hogy ne aggódjunk, max otthon jól etessük meg reggel meg délután kapjon főtt ételt és kész. Nem ő az első, sem az utolsó, aki nem akar enni. Ha nagyon szakad a part, akkor vihetünk be neki kekszet vagy bolti üveges babakaját.

Lányom is tök jól elvan egész nap éhgyomorral, aranyos, játszik, alszik aztán otthon pótol. 2x uzsonnázik, 2x vacsorázik, de még így is nádszálvékony.

2021. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell aggódni. Egy jó ízlésű kutya sem enné meg, amit bölcsiben, oviban, suliban ebéd gyanánt adnak. Etesd meg előtte és utána jobban. Nagyobb korában csomagolj neki több kaját.
2021. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az oviban nem fogadott el semmit,így hazahoztam. Ez persze nem lehet mindenkinek megoldás. Esetleg gyárilag csomagolt ételt vinni, az azért mégsem jó, hogy egész nap nem eszik semmit.
2021. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!