Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsi utáni hiszti meddig...

Bölcsi utáni hiszti meddig tart amíg megszokja?egy-két hónap? Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtük a bölcsit,sok inger éri stb.

Ezért hisztis,semmi se jó neki.


2022. jan. 15. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem tudja ezt megmondani. Az enyém nyugis volt de éjszakai sírós ébredései voltak miatta.

Ha délután hisztis, én megpróbálnám úgy alakítani a nap végét, ahogy neki is könnyű. Pl ha szeret rajzolni vagy valamivel pepecselni, hagynám, közben sem tv sem zene nem szól és hagyni lelassulni. Szerintem a nap végi lelassulása nem sikerült neki, nem?

2022. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi bölcsi után egyenesen játszótérre vagy parkba megyünk, hogy ott leszaladgálhassa és kiadhassa magából a nap közben felgyülemlett feszkót. Valahol olvastam, talán Vida Ági blogján, hogy ez segíthet, és nekünk tényleg bevált, sokkal kezelhetőbb utána este. Amikor valamiért kimarad (pl most télen, mert hideg is van és sötét is), akkor sokkal nyűgösebbek és nehezebbek az esték, ilyenkor alternatívaként sok-sok csikizéssel vagy egyszerűen sírásmeghallgatással hagyom, hogy kiadja magából a feszültséget.
2022. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es értem,és ez meddig tart?addig amíg bölcsis végig ez lesz?
2022. jan. 15. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

nem tudok egyértelmű végdátumot mondani, mi csak szeptemberben kezdtük a bölcsit és így 1-2 hét után már úgy látom, kezdene jobb lenni, csak akkor meg hazajövünk 2-3 hétre mert folyik az orra vagy karanténba kerül a csoport vagy ilyenek, szóval még tart. De összességében úgy látom, hogy enyhül, szóval ha stabilan tud járni hónapokig, akkor 1-2 hónap alatt szerintem hozzászokik a gyerek, bár ez tuti, hogy tőle is nagyban függ. Az én lányom nagyon rugalmas, könnyen alkalmazkodó, nyugodt típus, a beszokás is könnyen ment és alapvetően nem egy kifejezetten hisztis típus, szóval simán lehet, hogy nektek ez tovább tartana vagy éppen még rövidebb ideig, ha a gyerek más habitusú.

2022. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!