Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Rossz anya lennek? Mas is van...

Rossz anya lennek? Mas is van igy? Egyszerűen ha jo kedvvel indul a napon, akkor is ket evesem neha elszurja. A nyavogas, hiszti. Bolcsibe keszulunk, eleg sokan is tornek palcat felettem e miatt, de lemerultem

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Egyrészt próbàlj nem foglalkozni màsokkal!Màsrészt,hàt hogy a fenébe ne borítana ki az egész napos huzavona,elégedetlenkedés,folyamatos birkózàs,hiszti?!Mi is megyünk játszócsoportba hamarosan,még nem lesz 2 éves a lànyom.Ja és nem megyek vissza dolgozni!Ha ez minden félnek megfelel,akkor mi is a kérdés?!
2017. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
1es, milyen minden félnek? Nem hiszem hogy a gyerek örül amiért lepasszolod, és azt se hogy a férjed örül amiért továbbra is eltarthat a semmiért. Ez egyedül neked jó, mert lesz időd nézni a szappanoperákat, míg nevelik a gyereked helyetted.
2017. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
#1-es vagyok.Ha a kicsinek nem tetszik majd a jàtékcsoport ( amit kétlek ),akkor nem fog jàrni.Nem szappanoperàkat fogok CSAK nézni,hanem tanulni szeretnék.A férjemnek pedig nem okoz gondot eltartani,hisz közös döntés minden.Így értettem,amikor azt mondtam ,hogy minden félnek oké,senki sem szenved hiànyt.
2017. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

#1-es vagyok.

#2-es,megkérdezhetem téged miért zavar,ha engem eltartanak?

2017. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%

őt nem zavarja, reméljük a férjedet sem. A gyereknek meg az anyja mellett a legjobb. Ha kényszer a bölcsi, az más, minden más esetben az anya kutya kötelessége szocializálni a gyereket, hiszen ezért kapja az államtól a járandósságát az első 3 évre, ha azzal nem is foglalkozunk, hogy a gyerek lelkének mi a legjobb....


kérdésre válaszolva: az én 3,5 évesem is nehéz eset volt 2 évesen, kezdve azzal hogy elhagyta a nappali alvást, délutánra már iszonyat fáradt és idegesítő volt, sehogyan nem lehetett a kedvében járni, nagyon fáradt voltam én is, de tudtam hogy már úgy sem sokáig lehet velem - sajnos - ezért eltűrtem a hisztiket, illetve addig olvastam míg meg nem tanultam nagyjából kezelni őket. Ha pedig végképp lemerültem, segítséget kértem (és kaptam) a férjemtől, nagymamáktól.

2017. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Még olvasni is borzasztó, ahogy írsz a gyerekedről. Elszúrja a napodat? Ez komoly?
2017. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
1es, engem aztán nem zavar, csak nem értem, hogy miért szültél ha ennyire igyekszel szabadulni a gyerektől.
2017. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

#1-es vagyok.

A jàtszócsoport heti 2-3 nap,olyan,mint egy jàtszóhàz,csak én nem vagyok ott.

És őszintén nem értem mi ezzel a gond.

2017. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Ne aggódj, sokan érzünk így, csak legtöbb nő, nem meri bevallani, sőt, bőszen tagadja.

Engem is leszív teljesen a lányom, néha jókedvűen felébredek, erre jön a nyávogása, hisztije oviba menet előtt, vagy van, hogy egész napom jó hangulatban telik, majd mikor megyek érte oviba csak nyűglődni bír, teljesen elrontja vele nekem is a napom, egy-egy ilyen szörnyű nap után másnap már menni sincs kedvem érte, mert gyomoridegem van, hogy már megint vége a jókedvnek, kezdődik a nyűglődés.

Az anyaság szívás, ez tény, csak senki nem reklámozza, mert már rég kihalt volna az emberiség.

2017. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Huh. Hát engem is joparszor leszivott.de olyan hogy masnap ne jokedvvel menjel érte még sose volt....én nem érzem hogy az anyasag szivas lenne. Es nem tudok a kislanyomra 1 oranal tovabb haragudni. Akarmilyen dacos hisztis, ha osszeveszunk elmegyek.vele setalni, kiszelloztetjuk magunkbol a mérgunket, este pedig mikor odabujik puszit adni minden mérgem elszall :)

Azzal egyutt kerdezo megertelek mert nekem is van hogy rossz kedvem lesz - nem is igazan ra haragszom hanem inkabb a helyzetre, hogy tehetetlen vagyok vagy nem tudom hogyan kezeljem a hisztit. De azt el sem tudom kepzelni h bolcsibe adjam (illetve a nagy már ovis, tul is van rajta), szerintem a legszebb kor mindennel egyutt 1-2 éves korszak. Es sokaktol hallom hogy szivasnak latjak az anyasagot. Nekem legboldogabb idoszakom, mostmar 4. Eve vagyok itthon, de nyilvan az sem mindegy milyen a gyerkoc es milyen az anyuka tolerancia kuszobe. Az en hatamon deszkat lehet hasitani ez tény

2017. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!