Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsi-pelenkázás probléma....

Bölcsi-pelenkázás probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Januártól bölcsis a kisfiam, most töltötte a két évet, születése óta mosi pelusozunk, viszont a bölcsiben ez nem elfogadott, szobatisztaságra még nagyon nem nyitott, így kénytelen voltam normál pelenkát venni neki. A gond azzal van, hogy most kipirosodik, sőt inkább már sebesedik a feneke, üvölt, mert fáj neki, de a bölcsiben nem hajlandóak krémezni, mondván erre nincs idő, kezelgessem itthon én.. megyek érte délután, kifolyik a kaki, mert állítólag nem engedi lecserélni, vagy inkább lesz@rják….

Hiába kértem őket, nem változtatnak..


Mit csináljak, de komolyan? Miért viselkednek így?

6-an vannak a csoportban, mindenki pelenkás, elhiszem, hogy nem könnyű, de….


2022. febr. 16. 17:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán hiszem ezt így el. A gyerekem is volt bolcsis és van a családban kisgyermekgondozo is. Pelenkazaskor bekremezik a gyereket, ha viszel be krémet.
2022. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy a te gyereked volt már bölcsis, és nálatok van kisgyermekgondozó, az egyenesen igaz azzal, hogy minden bölcsibe bekrémezik a gyereket, ha visz az anyuka popsikrémet?
2022. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
mondjuk nem csoda, hogy piros a feneke ha kakiban ül egész nap.... én panaszt tennék a vezetőnél, mikor legközelebb így mész be a gyerekért, akkor odahívatnám és megkérdezném, hogy ez itt így megy-e rendszeresen, mert ha igen, viszem máshova a gyerekemet
2022. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Vittem be, ez természetes, de megmondták, hogy nincs rá kapacitás…. Állva, futtában adják a gyerekekre a pelust.


Szóvá tettem, hogy nem lehet egésznap kakiban, de vagy az a válasz, hogy akkor kakilt vagy h annyira “visít”, hogy nem tudnak vele mit kezdeni…

Itthon nincs gond, szól is, ha kaki van… hozza a tiszta pelust.

2022. febr. 16. 19:19
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyermek nevelő vagyok, én mennék a vezetőhöz és ha nincs változás a fenttartőnál tennék panaszt.

Akkor is bekenem ha nincs kréme van másnak, és bekenem azzal,meg hogy benne hagyja képes inkább szagolni mint 2 perc alatt kicserélni, az a nevelő aki erre képes ássa el magát. A csoportomban 13 gyerek van 5 masodpercel több bekenni, mint nem.

2022. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

5 vagyok mi az hogy nincs idő, menjen már, benne van a napirendünkben, reggeli előtt, kimenetel előtt, ebéd előtt és ébredés után,és igen van akit kb 2 perc múlva ahogy cseréltem, de ahogy észreveszem viszem és mivel szaga van így 5 perc és lehet érezni.

Komoly 6 gyere mellett, menjen el boltba, 21 gyerekel is voltam évekig mindig volt idő pelust cserélni.

A saját gyerekemet sem hagyom benne így más gyereket sem.

2022. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Én biztos kiakadnék.Mi az, hogy nincs rá idejük, meg, hogy nem engedi a gyerek, ez a dolguk, oldják meg. Nem a semmire kapják a fizetést. Miattuk lenne sebes a gyerekem feneke, még mit nem. Szerintem próbáljatok meg bölcsit váltani ha lehet, vagy beszélj a felettesükkel.
2022. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ma ismét nyomatékosan jelezni fogom, hogy nem szeretnék több ilyet, még egy és továbbmegyek…

Amúgy, nem az én gyerekem az egyetlen, aki érintett benne..


Kisvárosban élünk, kettő bölcsőde van, nem is ebbe szerettem volna íratni, de a másikban sajnos már nem volt hely.

2022. febr. 17. 05:31
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

2!


Miután a gondozasi feladatok és a munkaköri leírás ugyanaz minden állami bölcsiben, igen, egyenlő azzal. De hajrá, szidjuk a bolcsis gondozokat! Tudod mit? Baxx ki velük és ne vidd q gyereked többé

2022. febr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk szuper a bölcsi, de ismerek olyan bölcsit, ahol a fejétől bűzlik a hal, a tesóm és a barátnőm gyereke is odajárt, mind a kettő kivette pár hónap után mert minősíthetetlen, ami ott ment. A gyerekek sírva mentek minden nap haza kb, és hiába tettek panaszt, a vezető is a dolgozók pártján állt.
2022. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!