Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy lehet finoman jelezni a...

Hogy lehet finoman jelezni a kisgyermeknevelő felé hogy egész jó lenne ha úgy adná ki a gyerekem hogy nincs rászáradva az arcára az ebéd és a fika?

Figyelt kérdés
De olyan is volt már hogy az orra folyt épp mikor adta ki. Mindig mondom ott előtte hogy de maszatos vagy megint vagy épp kérnék egy zsebkendőt mert folyik az orra vagy ott rögtön megmosom az arcát a csapnál, de semmi hatás, másnap ugyanolyan ugyanúgy adja ki.
2022. máj. 4. 20:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7es

Én is bölcsődében dolgoztam 13 évet csak szólok, tudom mi hogy van és sosem adtam ki mosdatlanul egy gyereket. Ez szabály ott is , van aki betartja van aki leszarja.

2022. máj. 5. 20:01
 12/12 A kérdező kommentje:
A csoportba 5 gyerek van összesen, a többi beteg. Időből kitelne. Ha csak azt vesszük alapul az egyiknek 2 van a másiknak 3. Tényleg nehéz lehet.... Hagyjuk már. Amikor a másik meg beteg és egy ember van a 13 gyerekre akkor mindenki retkes legyen? Mindent meg lehet oldani csak akarni kell. Amúgy nem szóltam be, csak kérdeztem itt hogy mit kéne mondani ha továbbra is ez lesz.
2022. máj. 5. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!