Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiben a gyerekeknek a...

Bölcsiben a gyerekeknek a kisgyermeknevelő vágja fel a gyümölcsöt,húst?

Figyelt kérdés
Hányszor cserélnek pelust amíg a bölcsiben van a gyerkőc?
2022. aug. 3. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a bölcsiseknek falatokban teszik a tányérra a kaját ha olyan, és mivel csak délelőtt van bent, én elégnek tartom hogy 1 max 2 alkalommal cserélik a pelenkát (persze akkor mindig ha kakált).


Mindenkinek van saját kis pohara és játék közben kínálják őket vízzel. A nagyon meleg napokon mentem be arra hogy kis csoportban ülnek és jégkrémet esznek (azok akiknek a szüleik be ikszelték hogy kaphatnak desszertet).

2022. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve apróra vágva kapják az ételt.

Pelenkát 10 orai es ebéd előtt, alvás után cserélnek, akkor is, ha csak pisis, közötte akkor, ha szükséges.

2022. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a konyhás, vagy a technikás dolga az étel előkészítése, nem gyermeknevelőé.

Pelenkát, pedig nálunk étkezéshez kötve cserélünk, közben pedig igény szerint.

2022. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ételt úgy kapjuk, ha nagynak gondolom akkor én kanállal még darabolom.

A pelenka csere gyerek függő, ha korán jön és tudom, hogy sokat pisil, ránézek hogy kell e cserélni reggeli előtt.

Mielőtt kimegyünk udvarra cserélem a pelusokat, ebéd előtt megint csere, ébredéskor megint. Napközben ha kaka van csere, amúgy tényleg gyerek függő van aki 2x pisil egész nap de akkor úszik minden, hiába nézem 5 perce teljesen száraz majd jön az özönvíz és öltözhetünk át.

2022. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyire van pelenkacserénél kaki szag?
2022. aug. 3. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyire bekakilnak, ugyan úgy mint otthon egyv2-3 éves minden evő gyerek ugyan olyan büdöset csinál mint bárki más, néha még brutálisabbat is.
2022. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!