Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha elveszítem a munkám, akkor...

Ha elveszítem a munkám, akkor a bölcsiből is ki kell vennem a gyerekem?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anya vagyok 2 gyerekkel, egyik ovis, másik bölcsis. Dolgozom, de a betegségek miatt gyakran vagyok itthon. Egyelőre megértőek, de hallottam a hangsúlyból, hogy "nem örülnek". Ha esetleg (remélem nem)elküldenek emiatt, ki kell vennem a kicsit a bölcsiből? Természetesen nem otthon lopnám a napot, hanem új munkahely után néznék.

(Nincs segítségem, mindenkim dolgozik, exférj meg külfödre ment és tojik ránk, betegeskedő gyereket meg nem vállal bébiszitter).


2022. okt. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2022. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A bölcsi szabályzata határozza meg, de általában egy évet vagy fél évet azért szoktak ilyenkor engedni.
2022. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ők is meg fogják érteni, hogy ha nem dolgozol nem tudod eltartani a 2 gyereket. Nem hiszem , hogy alád akarnak tenni.

Amúgy meg az elején kértek gondolom munkaltatóit, közben nem fogják tudni,hogy épp nincs munkahelyed. Nyilván a gyerek elmesélheti, vagy észre veszik ha más időpontban, ruházatban mész érte, de hivatalosan akkor sem tudnak róla.

Én mondjuk korrekt és őszinte lennék velük, azt biztosan értékelik.

Dolgoztam 10 évet bölcsiben, soha nem tettünk ki emiatt senkit.

2022. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már jár a gyerek és te elkezdtél dolgozni, akkor nem rakják ki akkor sem, ha elveszíted a munkád. Én szakmai gyakorlatot kezdtem, mikor a lányom bölcsibe ment. Márciusban végeztem a vizsgáimmal is, de nem kezdtem azonnal dolgozni. Járhatott ugyanúgy tovább a lányom.
2022. okt. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudná meg a bölcsi,hogy elvesztetted a munkádat?
2022. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!