Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ugyanolyan fájdalmas...

Tényleg ugyanolyan fájdalmas elveszíteni egy 12 hetesnél fiatalabb magzatot, mint egy felnőtt gyereket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ezt sajnos csak olyan tudja megmondani, aki mind a kettőt veszített már el. :(
2022. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már volt vetélésem. Fájdalmas volt, de szerintem össze sem lehet hasonlítani azzal, amikor már megszületett gyermeket veszít el az ember. A vetélést túléltem, ha valamelyik gyerekem meghalna, abba meghülyülnék.
2022. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Kötve hiszem, összehasonlíthatatlan a kettő, de persze kinek mi, manapság már mindenen valid úgy szenvedni ahogy az ember nem szégyelli. Kémiai terhességekhez is van aki sírt állítana…
2022. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért biztos nem. 14.héten volt abortuszom,mert beteg baba volt.

Nekem már az is szürnyűbb lett volna, ha megszülnöm kellett volna és úgy megy el.

Vele még csak elképzelt életem volt, nem valós, de a meglévő gyermekeimre minden emlékeztetne amerre nézek.

2022. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A korai vetélés azért szerintem azon felül, hogy nagyon fájdalmas dolog azért nem a legnagyobb tragédia ami az emberrel történhet, persze nyilván ha esetleg sorozatos, vagy késői terhességnél történik akkor nagyon nagyon nehéz ezt nem vitatom. Ha viszont valamelyik gyerekem meghalna akkor szerintem utána mennék, nem élném túl egszerűen, ők konkrétan a lelkem a testemen kívül, nem tudnék egy olyan világban létezni ahol ők nincsenek többé csak a “nyomaik” amikkel folyton szembesülnöm kell.
2022. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen értelmetlen kérdést még soha életemben nem olvastam. Mi ez, verseny?? Mindenkinek a saját fájdalma a legnagyobb.
2022. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, ponta gondolkoztam el ezen a témán.

Én szerencsére még nem veszítettem el terhességet, nem tudom, milyen, biztos nehéz. De a környezetemben rengeteg ilyen van, elsiratják, utána pedig néhány hónap múlva már terhesek újra.

Viszont a héten meghalt a gyerekeim egy iskolatársa. Nagyon régen beteg volt már. Nem tudom, a szülei hogyan fogják túlélni, ami történt, de abban biztos vagyok, hihetetlen érzéketlenség kell ahhoz, hogy a fájdalmukat valaki összehasonlítsa egy korai vetéléssel.

2022. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

Veteltem el első trimeszterben. Azon túl lettem.

De ha a már megszületett babámmal lenne valami, abba belebolondulnék.

2022. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már ugyanolyan ? A magzatot maximum képen láttad még, de a felnőttet te nevelted majdnem 20 évig. Nem egy kategória a kettö
2022. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem.


ezért sem értek egyet az abortusz=gyilkossággal.

2022. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!