Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen papírt kér a bölcsi...

Milyen papírt kér a bölcsi betegség után?

Figyelt kérdés

Minden esetben orvosit kér? Vagy elég egy egészséges a gyerek szülői nyilatkozat?

Minden egyes nátháról kell orvosi papír?

Állami bölcsit kérdezem elsősorban. Van olyan betegség pl egy 1-2 napos láz, vagy megfázás, amivel nem szaladgálok orvoshoz.


2022. dec. 4. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én felhívom a dokit, ő elküldi a receptet e mailen
2022. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, igazolást küldi el
2022. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Minden esetben orvosi igazolás kell. Állami és magán bölcsibe is.
2022. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk 1-2 napért nem kell igazolás, beveszik mindenféle papír nélkül is, de egy hetes kimaradás után kérik az orvosit, igen. Alternatívaként kitölthettem régebben egy papírt, hogy igazolom az elmúlt 48 órában már nem voltak tünetei a gyereknek (igazából ez pont annyira hiteles, mint az orvosi igazolás, amit úgy állít ki a gyerekorvos, hogy egyszer sem látta a gyereket, csak én telefonáltam oda neki miután meggyógyult), viszont egy ideje bekeményítettek a bölcsiben, és bár technikailag szerintem még elfogadnák, a legutóbbi pár alkalommal eléggé le lettem szúrva, amikor ezzel állítottam be.


Állami bölcsi.

2022. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosit. Minden alkalommal fel kell őket hívni hogy nem megy, miért nem megy és ha betegség miatt akkor orvosi igazolást kérnek hogy gyógyult. Nyugi. Oviban még vezetni is fogják mikor volt, mikor nem volt, mikor volt beteg..... Stb. Ja és csak 3 napot igazolhatsz majd
2022. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Orvosit


Mivel anyuka nem orvos, így nem igazolhat.

Ha csak 1-2 napról van szó, de tudják hogy eü ok miatt, akkor sem elég anyuka.


Jogos

2022. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk nem kérnek orvosi papírt, tudják hogy az orvos csak telefonon működik :(

Azt kérték hogy valóban csak akkor vigyük ha egészséges.

2022. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott a pont 7es
2022. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen ahol telefonon működik a doki ott amúgy is a szülő jószándékára van bízva. Ha akarja úgyis azt mondja a dokinak is h egészséges a gyerek
2022. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!