Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsőde is, meg Gyed is,...

Bölcsőde is, meg Gyed is, munka nélkül? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A munkáltatóm beiratott egy továbbképzésre. Ez elvileg 4-6 hónap, attól függően, hogy a gyakorlati részt hogyan tudom teljesíteni.

A kicsi menne ősszel bölcsibe, a munkáltató adna is igazolást, hogy ő foglalkoztat. Viszont ténylegesen nem dolgoznék, mert akkor lenne a tanfolyam.

A kérdés egyelőre elméleti, mert szerintem ha ellenőrzik, ebbe bele lehet bukni.

Vagy ha van egy munkáltatói igazolás, akkor annak nem néznek utána?

Nyilván nem arról van szó, hogy itthon ülnék, ezáltal olyanoktól venném el a helyet, akik dolgoznak, mert a tanfolyam se heti 1 nap. Főleg a gyakorlat.

Csak nem tudom, mennyire néznek ennek utána?

Nyilván ha minden kötél szakad, marad a magán bölcsi, csak hát az nem egy olcsó mulatság.


2023. máj. 17. 16:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt a munkáltató dal kellene tisztáázni, hogy könyvelés szempontjából pontosan mi lesz a jogállásod. Innen nem tudja senki megjósolni mi van a munkáltató fejében.
2023. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!