Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit kell vinni minden nap a...

Mit kell vinni minden nap a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Mik azok, amiket minden nap össze kell csomagolni egy bölcsis picurnak?

Most kezdjük hamarosan a bölcsit és gondolkoztam rajta, hogy lehetne a leggördülékenyebb a reggeli készülődés.

Arra gondoltam h kikészítem este a ruháját és elrakom a holmikat, amiket vinni kell.

Csak rájöttem, hogy nem tudom mit kell vinni :D

Nem tudom h vannak-e szekrények, amikben tárolni lehet mindent vagy minden nap kell vinni az alap cuccokat is?


2023. jún. 29. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szekrèny, akkor fogas van, ahova zsàkot tehetsz, amiben lehet a holmija.



Oviban is így van nàlunk.


Én azt szoktam oótolbi, ami előző nap elhasznàlódott.

Nálunk pelus nem kellett de akkor az

Váltádruha ha nem maradt benn..

nyunyó kellett minden nap


Ennyi


Előre kiraktam mit vesz ( vesznek) fel.

Konkrètan ha bem reggeliznek itthon 20 p fogmosással frizurával..

Ha esznek akkor az plusz 15 p

2023. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szekrények egyediek, általában mindenhol van tárolási lehetőség de mindenhol más. A kislányom minden nap viszi az alvós plüsst + takarót és kb ennyi. Jó időben egy kulacs vizet hogy az udvaron tudjon inni, illetve amennyiben szükséges pelenka és váltóruha mert elfogyott, azt is pótolom. A szekrényben legyen mindig pelenka, 3 szett váltásruha, zokni, nadrág, felső. Kislányoknak fésű, hajgumik.
2023. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy még nem mutatták meg. De ha más nem, akkor a beszoktatás alatt megmutatják, és szólnak, mi kell.


Egyébként évszaknak megfelelő váltóruha (tehát napkalap is most), ha fogy a pelenkája pótolni. Illetve kedvenc plüss.


Van sok más dolog (naptej, tisztasági csomag, szúnyogriasztó), amit ritkábban kell pótolni.

2023. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak alvósplüss, cumi kellett naponta, de ez nem volt kötelező. Hetente pelust, havonta popsitörlőt. Tiszta csereruhát csak akkor, ha a bentlévőket mosni kellett.
2023. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alvókáját visszük. Ennyi, mást nem kell, csak ha elfogy a benti készlet. Váltóruha, pelenka, krém, popsitörlő stb számára van tárolási lehetőség bent, nem kell minden nap vinni. Ágyneműt 2 hetente cserélnek, törölközőt hetente.
2023. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
2 váltás ruha legyen a szekrényébe, mert igen, van szekrény. Ott legyen pelus, törlőkendő. Amit esetleg minden nap vinni kell az alvókája, cumija ha van ilyen. Mást nem kell naponta vinni. Ágyneműt is valószínű kérnek, azt ott mondjak meg hogy ők mossák vagy neked kell . Kistörölköző is ilyen, vagy adnak, vagy vinni kell hetente. De ezt biztosan el fogják mondani beszoktatáskor.
2023. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Akkor nem lesz gond a cuccok pakolása!

Most még csak abból tudok kiindulni, hogy bárhova megyünk, pakolni kell mindenfélét :D


🥰

2023. jún. 29. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nagyobb neszeszer, amiben minden benne van a gyereknek, ami házon kívül kellhet. Váltás ruha, pelenkázó cuccok, rágóka, valami keksz, gyümölcspüré, nyáron naptej, szúnyogriasztó, stb. Ehhez csak a kulacsát töltöm meg, és mehetünk. Ha valami elfogy, csak azt kell pótolni, nem minden kimozdulás előtt pakolok.
2023. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket.
2023. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem vittünk naponta a gyereken kívül. Volt tárolási lehetőség pelenkának, váltóruhának, mindennek, ami fogyott, azt hetente pótoltuk. Alvókát, cumit nem igényelt, néha eszébe jutott, hogy vinne egy-egy játékot, de szerencsére azt nem nézték a bölcsiben jó szemmel, úgyhogy simán leszerelhető volt a gyerek azzal a mondattal, hogy másnak sem szabad.
2023. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!