Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeptemberben kezdjük a...

Szeptemberben kezdjük a bölcsit 2 évesen. Lehetséges, hogy fél napra sem tudom beszoktatni?

Figyelt kérdés
Nagyon anyás lett a fiam, ráadásul akaratos, hisztis gyerek. Van olyan, hogy ott is inkább hisztizik és nem lehet beszoktatni?
2023. júl. 27. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kisgyermeknevelő vagyok. 10 év alatt még nem találkoztam olyan gyerekkel, aki ne szokott volna be. szóval ezen ne aggódj. a hiszti sokszor a szülőnek szól.
2023. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát muszáj lesz neki beszokni, gondolom dolgozni mész vissza különben nem akarnál szabadulni tőle.
2023. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekunk 5 honapba telt. Addig visitott minden reggel. Kemeny dio volt....
2023. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer muszáj elkezdeni,sajnos ez ilyen.
2023. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3,5 évesen kezdte az óvodát és kerek 8 hónapig minden reggel minimum 1 órát sírt otthon/útközben/elváláskor. De végül ő is beszokott.
2023. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is nagyon anyás volt, mégis könnyen beszokott. Egyszer sírt csal, amikor először kimentem, mintha eljöttem volna beszoktatáskor, de abba is hagyta, elmerült a játékban. Azóta mindennap csak úgy szalad be a csoportszobába, szeret oda járni. Minden gyerek beszokik előbb-utóbb.
2023. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. az, hogy elváláskor sír a gyerek, nem jelenti azt, hogy nem szokott be. sokszor ez is "csak a szülőnek szól", amint kiér az öltözőajtón, a gyerek már önfeledten játszik... az meg hogy sírva indultok otthonról, megvan, amikor neked sincs kedved menni valahová, de amúgy utólag azt mondod jó volt, jól érezted magad? na, kb. ugyanez van náluk is.
2023. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!