Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Annyira meg vagyok elégedve a...

Annyira meg vagyok elégedve a gondozónénikkel hogy szeretnék adni vmit mikulásra. SZerintetek jó ötlet? Komolyan szinte sirok annyira kellemesen csalódtam az egész bölcsödei dologgal kap.ban, hogy tudnám meghálálni hogy ennyire kedvesek a kicsihez?

Figyelt kérdés

Annyira szereti őket és minden gyerek a csoportba. Örülök nekik mert a legkedvesebbek, és a szeretetet szeretném megköszönni nekik

Vagy vigyek inkább óriás narancsokat ? mert gyümit azt lehet vinni egyébkéntis



dec. 5. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha állami bölcsiről van szó, olyasmit vennék, ami karácsonykor felhasználható. Mert amúgy a pedagógusok sok édességet kapnak, lehet hogy ők is. Szóval mandula, aszalt gyümölcs, ilyesmit kre gondolnék.
dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Felesleges ez a buzgómócsingoskodás.
dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem várd meg az évvégét, és majd akkor adj nekik fejenként 100e ft-ot. Max. Karácsonyra is meg év végén is, ha tényleg ennyire meg vagy elégedve velük, de mikulasra szerintem felesleges.
dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
2: ez rohadtul nem buzgómócsingoskodás. Akik gyerekekkel foglalkoznak (tanár, óvónő, bölcsődei gondozó) - pláne állami szinten - a lehető legkevesebbszer kapnak elismerést. És a legrelevánsabb elismerés a szülőktől tud jönni ebben a korban. Mindenkinek jól esik, ha elismerik a munkáját. Gondolom Neked is jólesne. És nem, az a 150 ezer forint amit hazavisz, az nem elég a munkája elismerésének.
dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Hagyjuk m@sr ezt 4-es 😆


A sok fenéknyalogató anyuka folyton hordja az ajándékokat az ovónőknek, védőnőknek meg hasonlónak, a fenéket nem kapnak elismerést, hát szülinapra, karácsonyra, húsvétra meg mindenre kapnak valamit :D


Ez a Mikulás már kicsit túlzás, az ember még a rokonoknak se ad rra semmit, bezzeg az ovónőknek.

dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 babyboom567 ***** válasza:
28%

Azért várd ki a végét.

Nálunk is így indult minden.Voltak családot látogatni is, meg végig dicsérték a beszoktatásnál,hogy milyen aranyos jól kötődő,önálló kisgyerek.Aztán mikor mi mindig ügyeletbe voltunk(hisz dolgoztunk, és nincs senki segítségünk),meg elkezdődtek a gyerekkel a problémák(dührohamok,nemevés,stbstbstb),aztán akkor fordultak ki teljesen magukból, mikor egyszer valamit nem velük, hanem a vezetővel beszéltem meg.Semmi olyan nem volt ,ami rájuk rossz fényt vetne,még csak nem is bölcsis dolgokról volt szó, csak fejlesztési ötleteket/lehetőségeket akartam a vezetőtől kérni.

A gyerekkel normálisak voltak, de sütött róluk,hogy utálnak minket.Szóval várd ki a végét.

dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Szia, én kisgyermeknevelő voltam amíg el nem jöttem babázni :)


Volt, hogy én is kaptam Mikulásra apróságokat a szülőktől, de inkább karácsonykor volt jellemzőbb az ajándékozás.


Mikulásra volt hogy egy kis aszalt gyümölcsös kosárkát kaptam, vagy valami Mikulásos írószert, vagy a gyerek jelével ellátott tollatt, füzetet, radirt :) Én nagyon örültem ezeknek :) Mindig feltudtam használni.

De volt, hogy egy kisebb Mikulás csomagot, kis kiszerelésű kávét, tábla csokit, karácsony motívumos szalvétát, apró kulcstartót, kicsike mikulásvirágot, Mikulásos dekorokkal díszitett cserepes virágot kaptam.

dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

12 évet dolgoztam bölcsiben, jelenleg óvónő vagyok. Nagyon jól tud esni, ha megbecsülik a munkánkat, és egyáltalán nem az ajándék nagyságától függ. Inkább karácsonyra szoktunk kapni ajándékot, én imádok pl illatgyertyát kapni, az úgyis fogyóeszköz. Vagy valamilyen teát, desszertet vagy különösebb gasztroajándékot (kézműves lekvár, chutny, szörp) . Disztárgy általában felesleges , nehéz eltalalni az ízlést és kb Dunát lehet rekeszteni az évek alatt összegyűlt csetreszekkel.

#Babyboom567, tipikus magyar mentális, neked rossz, akkor másnak is az legyen. Ez a komment egyáltalán nem illik ide és senki nem kérte.

dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mikulásra hülyeség, az a gyerekek ünnepe. Karácsonyra egy kis apróság jó lehet.
dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#3 fejenként 100.000? Miért is?
dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!